Pasirodys Šiaulių "hiphoperių" komandos JBC albumas

Kitą savaitę pasirodys debiutinis Šiaulių "hiphoperių" komandos JBC albumas “4 elementai”. Šiauliečiai prisipažino, kad dalį būsimojo albumo honoraro teks paskirti baudoms.

Praėjusią savaitę grupės didžėjus N.O.K. sugebėjo vėl patirti avariją. Prieš pusmetį automobilį įsigijęs vaikinas Šiauliuose jau spėjo pagarsėti neatsargiu vairavimu. Šį kartą jis išsisuko su nedidele 150 Lt. bauda, bet pinigus policijai jis pažadėjo sumokėti tik po albumo “4 elelmentai” pasirodymo.

Broo ir Talik prisiminė ir dar vieną seną skolą. Jie vis dar nesumokėjo baudos, kurią policininkai prieš metus paskyrė už grafiti išdažytą spaudos kioską.

“Norėjome nupurkšti į mėlynai, o kažkas pamanė, kad norime jį apiplėšti ir iškvietė policiją. Pas Taliką rado vadinamąjį markerį ir dažų flakoną. Taigi jis prisiėmė visą kaltę. Aš jam siūlau nemokėti tos baudos, o geriau pasėdėti tris paras areštinėje”, - pasakojo Broo.

“Na, jam gera kalbėti, juk aš likau kaltas, o ne jis! Gerai, kad jis man dar tą kioską nuplauti padėjo. Geriau jau sumokėsiu baudą, nes sėdėti areštinėje tris paras neturiu laiko”, - sakė Talikas.


   

Facebook comments