Paskelbti pretendentai į "Mojo" muzikinius apdovanojimus (+ video)

Paskelbus šių metų „Mojo“ apdovanojimų nominacijas, džiaugtis gali jaunoji Velso soul dainininkė Duffy, kuri paminėta net trijose kategorijose.

Kylanti žvaigždė pretenduoja į tris iš penkių prizų: jai gali atitekti geriausio albumo, „prasimušimo“ bei metų dainos titulas (už dainą „Mercy“).

Tačiau tikruoju lyderiu vis dėlto reikėtų laikyti Alex‘ą Turner‘į, kuris su savo grupe „Arctic Monkeys“ pretenduoja į geriausiai gyvai koncertuojančio kolektyvo ir geriausio albumo prizus, o už darbą su kitu projektu, „The Last Shadow Puppets“, jis gali laimėti metų dainos ir „prasimušimo“ apdovanojimus.

Pastarojoje kategorijoje taip pat paminėti „Foals“, o kita Oksfordo grupė, „Radiohead“, itin gerai vertinama geriausio albumo kategorijoje, kur sėkmė prognozuojama jų darbui „In Rainbows“.

Galingas „Led Zeppelin“ sugrįžimo pasirodymas Londono „O2“ arenoje praėjusį gruodį taip pat neliko nepastebėtas – roko veteranai nominuoti geriausio gyvai atliekančio kolektyvo kategorijoje.

Prizai geriausiems bus išdalinti birželio 16-ąją dieną Londone.

Siūlome susipažinti su pačiu naujausiu atlikėjos Duffy singlu, daina "Warwick Avenue", kurios pasirodymas numatytas gegužės 23-iąją dieną:


   

Facebook comments