Patvirtintas "Blur" dalyvavimas Glastonbury muzikos šventėje

„Blur“ taps vienomis pagrindinių šios vasaros Glastonbury festivalio žvaigždžių, teigia renginio organizatorius Michael‘as Eavis.

Damon‘as Albarn‘as ir jo kompanija jau keletą mėnesių – nuo pat paskelbimo apie atsikūrimą - siejami su prestižiniu muzikos festivaliu.

Panašu, jog dabar renginio organizatoriai neoficialiai tai patvirtino, kalbėdami apie dalyvių sąrašą „NME“ apdovanojimuose Londone.

Ceremonijoje pirmą kartą per beveik dešimt metų scenoje kartu pasirodė „Blur“ lyderis Albarn‘as ir gitaristas Graham‘s Coxon‘as.

„Dar reikia šiek tiek padirbėti, tačiau jūs tikrai nenusivilsite, galiu jus patikinti“, Eavis teigė „BBC“ žurnalistams.

Netrukus apie dalyvavimą prakalbo ir pats „Blur“ lyderis: „Taip, šiemet pasirodysime Glastonbury festivalyje. Mums tai siūlė ir praėjusiais metais, tačiau atsisakėme.“

Šios naujienos pasirodė po to, kai apie buvo paskelbta apie Bruce‘o Springsteen‘o pasirodymą festivalio šeštadienio vakarą, o trečiąja savaitgalio žvaigžde, teigiama, turėtų tapti Neil‘as Young‘as.

Taip pat pranešta, kad birželio 26-28 dienomis vyksiančioje muzikos šventėje žiūrovus savo pasirodymais džiugins Lily Allen, „Franz Ferdinand“, „Depeche Mode“ bei „The Ting Tings“.


   

Facebook comments