Paul McCartney - daugiausiai uždirbantis pop pasaulio žmogus

Ką tik ketvirtą kartą tėvu tapęs Paul‘as McCartney buvo paskelbtas turtingiausiu žmogumi pop pasaulyje. Tai padarė „The Sunday Times“ savo rubrikoje "Rich List".

61-ienerių metų McCartney, antradienį (spalio 29 d.) dar kartą tapusio tėvu, uždarbis 2003-aisiais metais vertinamas 40 milijonų svarų sterlingų, tuo tarpu prieš metus jis buvo 5-iais milijonais mažesnis.

Paskutinysis McCartney pasaulinis koncertinis turas, pasibaigęs jo gimtajame Liverpulio mieste šių metų birželį, atnešė ex-bitlui milžiniškas pajamas.

Likusieji Top 10-uko nariai – taip pat veteranai rokeriai, tokie kaip Sting, Phil Collins, Eric Clapton, Rod Stewart, „Rolling Stones“ lyderis Mick Jagger bei Keith Richards.

"Tie senieji rokeriai vis nesustoja ir nesustoja. Galbūt jie atliks savo pasirodymus ir sėdėdami vėžimėliuose," teigė sąrašo sudarinėtojas Philip Beresford.

Madonna, šeštą vietą pasidalinusi su Elton‘u John‘u, tapo turtingiausia pop moterimi.

Robbie Williams‘as, kurio 2003-iųjų metų koncertinis turas ir paskutinis leidybinis kontraktas jam atnešė 26 milijonus svarų sterlingų, gana garbingai atstovavo jaunesnės kartos gretas užimdamas trečią vietą.

Įdomu tai, kad jis – vienintelis pop atlikėjas vyras, jaunesnis nei 50-ies, patekęs tarp 15-os daugiausiai iš muzikos uždirbančių asmenų.


   

Facebook comments