„Pikaso“ narys Haroldas – raštingiausia žvaigždė

Vaikinų grupės „Pikaso“ dainininkas Haroldas Šklėrius šią savaitę puikiai pasirodė lietuvių kalbos konkurse „Švari galva – švari kalba“, kuriame jėgas mėgino pramogų verslo žvaigždės. Haris pranoko kitus dalyvius surinkdamas net 89 taškus iš 100 galimų.

„Klausimai buvo įvairūs, iš esmės – valstybinio lietuvių kalbos egzamino lygio. Vieni pasirodė lengvi, o kai kur teko pasukti galvą,“ – sakė vaikinas, kuris ir mokydamasis vidurinėje mokykloje nesiskundė kalbos jausmo stoka – per valstybinį lietuvių kalbos egzaminą jis surinko 96 balus iš 100 galimų.

Haroldo nuomone, mokykloje gautos tvirtos kalbos žinios yra puikus pagrindas ateičiai, galintis užtikrinti kalbos turtingumą ir grynumą. „Žinoma, ir aš pavartoju slengo žodelyčių ar svetimybių. Tačiau svarbiausia, manau, jausti, kada ir kaip turėtum kalbėti, kad tai skambėtų tinkamai,“ – svarstė dainininkas.

Po garsenybių „testo“ užduotys bus patikėtos šalies moksleiviams – jiems skirtas nacionalinis konkursas šiemet Švietimo ir mokslo ministerijos drauge su partneriais rengiamas jau ketvirtą kartą. O grupės „Pikaso“ šią savaitę laukia pirmieji koncertų turo pasirodymai, kurių metu gerbėjai galės pasveikinti dainininką gražaus pasiekimo proga.

Grupė „Pikaso“ koncertuoja:

vasario 11 d., penktadienį – Pagėgiuose, Judrėnuose;
vasario 12 d., šeštadienį – Marijampolėje, klube „Aira“;
vasario 14 d., pirmadienį – Jurbarko kultūros centre;
vasario 15 d., antradienį – Tauragės kultūros centre;
vasario 18 d., penktadienį – Kaune, „Bajorkiemyje“.


   

Facebook comments