Pirmą kartą albumų topo viršūnėje atsidūrę "Biffy Clyro": "Tai daugiausiai depresijos kėlusi topų kova istorijoje"

Sekmadienį "Biffy Clyro" pirmą kartą užkopė ant britų albumų topo viršūnės, tačiau grupės lyderis kartu pagyrė ir pagrindinius savo konkurentus - kino juostos "Les Miserables" garso takelį.

Vos tik paaiškėjo, jog diskas "Opposites" atsidūrė topo viršūnėje, grupė internete parašė: "Labai visiems ačiū!! Tai reiškia daugiau nei jūs galite pagalvoti! Visai "Biffy" šeimai siunčiame daug meilės!"

Dar laukdami žinių grupės nariai sakė: "Kiek keista stebėti savaitės vidurio rezultatus, tačiau tai džiugina - "Biffy" sėdi viršūnėje įspūdingu momentu. Tikrai nemaniau, kad dėl viršūės kovosime su pirmu per 17 ar pan. metų į topą pretenduojančiu garso takeliu. Turiu pasakyti, kad tas filmas yra fantastiškas ir tai ne tokia topų kova, kokią įsivaizdavome. "Beatles" prieš "Stones"! "Blur" prieš "Oasis"! "Biffy" prieš "Les Mis"! Tai kiek juokinga, nes esu didelis šio garso takelio gerbėjas ir nepavydžiu jiems sėkmės."

Vokalistas Simon'as Neil'as, paklaustas, ar tai gali būti pati emociškiausia visų laikų topų kova, atsakė: "Tai tikra tiesa. Tai pati depresyviausia topų kova istorijoje! Šioje istorijoje niekas nebus laimėtoju!".   

Facebook comments