Pirmą kartą lietuvis pasirodys įtakingame elektroninės muzikos festivalyje „Sónar“

Sausio mėnesį menų fabrike „Loftas“ pasirodysiantis Ten Walls tampa vienu iš paklausiausių naujų elektroninės muzikos kūrėjų. Savaitės pradžioje buvo paskelbti pirmieji 18 atlikėjų, kruie gros viename iš įtakingiausių elektroninės muzikos festivalių „Sónar“, Barselonoje. Tarp jų, kartu su „The Chemical Brothers“, „Massive Attack“ pasirodys ir lietuvis Ten Walls.

Ten Walls bus pirmasis Lietuvos atstovas grojęs šiame elektroninės muzikos tendencijas diktuojančiame festivalyje. Kiekvienais metais čia pasirodo tuo metu aktualiausi ir įtakingiausi vardai. Taip pat „Sónar“ yra vienas iš festivalių, kuris atkreipia dėmesį į naujus ir svarbius vardus šios muzikos pasaulyje.

Tačiau iki to Europą, Australiją ir Ameriką apkeliavęs Ten Walls pirmą kartą pasirodys ir Lietuvoje. Jis savo koncertą Vilniuje surengs sausio 23 dieną.

Tas vakaras bus ypatingas dar tuo, jog čia pasirodys „Boso“ leidybinei kompanijai priklausantys atlikėjai, tarp kurių yra Lehar, „Gardens of Good“ ir lietuvis Few Nolder. Šiai įrašų kompanijai vadovauja pats Mario Basanov, dar žinomas kaip Ten Walls.

„Esu įkūręs agentūrą „Boso linija“, kasdien gaunu daugybę įrašų. Daugumai jų įvertinti užtenka 2 sekundžių. Jei nori pagauti šansą, turi sutapti trys dalykai: laikas, vieta ir aplinka. Neužtenka kažką sukurti, tai dar turi būti išgirsta ir įvertinta,“ – apie savo veiklą leidybinėje kompanijoje Mario Basanov pasakojo viename iš retų savo interviu Lietuvai.

„Ką reiškia toks „label night“? Tai galimybė išgirsti atrinktus puikius atlikėjus, kurie po kelių metų mūsų rinkoje bus nebeįperkami“, - priduria „Lofto“ muzikos vadovas Viktoras Diavara.


   

Facebook comments