Pirmojo dukters North gimtadienio proga Kanye West surengė jai festivalį "Coachella" tematika - "Kidchellą" (+ foto galerija)

Praeitą savaitgalį Kanye West ir Kim Kardashian duktė North West šventė savo gimtadienį. Kaip ir galima tikėtis iš Kanye, mėgstančio viską, kas brangiausia ir įspūdingiausia, jis pasistengė surengti ekstravagantišką šventę, kurios nuotraukomis, žinoma, mirgėtų ne tik socialiniai tinklai, bet ir viso pasaulio žiniasklaida.

Akivaizdu, kad Kanye - didelis JAV muzikos festivalio "Coachella" gerbėjas, mat dukteriai sumanė surengti "sumažintą" jo versiją - "Kidchellą". Šioji vyko Kourtney Kardashian ir Scotto Disicko galiniame namų kieme. Svečiai turėjo laikytis aprangos kodo ir apsirengti patogiais drabužiais, su kokiais šėltų muzikos festivalyje.

Čia buvo galima išvysti didžiulę pripučiamą guminę pilį, apžvalgos ratą (atrakcioną) ar sceną, kurioje Kardashianų klano nariai dainavo karaoke. Buvo dalinamos "Kidchella" apyrankės ar "Yeezus" marškinėliai.

Pats Kanye nebandė uždainuoti, tačiau jo kūriniai vis tiek skambėjo (negi galėjo būti kitaip?), o šeimos nariai ir svečiai linksmai judėjo pagal jų ritmą.

Nuotraukomis iš šventės pasidalino Kanye žmona Kim Kardashian ir jos mama Kris Jenner:


   

Facebook comments