Po 10 metų pertraukos Britney Spears sugrįžo į JAV singlų topo viršūnę

Britney Spears sugrįžimas į pop pasaulį, panašu, yra itin sėkmingas. Po rekordinės pardavimų savaitės ji sugrįžo į JAV singlų topo viršūnę.

Dainininkės kūrinys „Womanizer“ įsirašė į „Billboard Hot 100“ topo istoriją, kaip aukščiausią šuolį padariusi daina – naujasis hitas šoktelėjo 95 laipteliais ir iš 96-osios pozicijos atsidūrė pirmoje.

Tai pirmasis kartas nuo 1999-ųjų metų, kai Spears pasiekė topo viršūnę – tąkart ji pirma buvo su debiutiniu savo singlu „...Baby One More Time“.

Per pastaruosius du mėnesius tai jau trečias kartais, kai gerinamas didžiausio šuolio titulas – rugsėjo pradžioje reperis TI su daina „Whatever You Like“ pakilo 70 pozicijų, o prieš savaitę vėl pagerino savo rezultatą, kai jo duetas su Rihanna „Live Your Life“ iš 80-osios pozicijos šoktelėjo į pirmąją.

„Womanizer“ naujojo topo viršūnę pasiekė dėl įspūdingų internetinių pardavimų – dainą skaitmeniniu formatu įsigijo 286,000 internautai, o tai yra didžiausias moters atlikėjos pasiekimas nuo 2003-iųjų metų, kuomet „Nielsen SoundScan“ pradėjo skaičiuoti tokius pardavimus.


   

Facebook comments