Po aštuonerių metų pertraukos – naujas P.Meškėlos „Rojaus Tūzų“ albumas

Šį ketvirtadienį Povilas Meškėla ir “Rojaus Tūzai” pristato savo naują darbą - koncertinį DVD albumą “Rojaus Tūzai gyvai Roko naktyse”. Po beveik aštuonerių metų pertraukos viena žymiausių Lietuvos roko grupių pirmą kartą publikai pristato visiškai naujus savo kūrinius, atliktus gyvai festivalio “Roko naktys” metu. Šis albumas – pirmasis koncertinis “Rojaus Tūzų” DVD albumas ir penktasis grupės istorijoje.

Naujajame DVD - trylika visiškai naujų autorinių kūrinių, tarp jų jau kultiniu tapęs festivalio “Roko naktys” himnas, o taip pat melodingos baladės “Aš norėčiau žinot...” vaizdo klipas.

Priešingai nei įprasta pasaulinėje praktikoje (kai grupės ilgą laiką koncertų metu pristato gerbėjams savo naujas dainas, o tik paskui leidžia koncertinius DVD), “Rojaus Tūzai” sužaidė kitaip ir įrašė savo koncertinį albumą jau pirmosios kūrinių premjeros metu, kas neabejotinai suteikė pasirodymui charizmos, energetikos ir nuoširdumo, rašoma grupės pranešime spaudai.

“Nestandartiškai sumontuotas, kupinas garso ir vaizdo efektų mūsų naujas koncertinis DVD puikiai perteikia tikros roko muzikos galią ir dar kartą įrodo, kad Lietuvoje rokas buvo, yra ir bus”, - jausmų apie netrukus pasirodantį grupės albumą neslepia “Rojaus Tūzų” lyderis Povilas Meškėla.

Pirmasis grupės diskas – “Vodk’N’Roll” buvo išleistas LP formatu dar 1993 metais, po trejų metų pasirodė “Tikras garsas” (1996), dar po trejų metų dienos šviesą išvydo romantiškas singlas “Drugys” (1999), o 2001 m. grupė išleido rusiškų romansų albumą “Russkij albom”, kuris tapo spektaklio “Mano sielos netylančios stygos...” ašimi.

Spektaklis buvo pastatytas 2001 m. Valstybiniame jaunimo teatre (rež. A.Latėnas) ir buvo įtrauktas į teatro repertuarą. Pastatymas pelnė Grand Prix III-jame Tarptautiniame teatrų festivalyje “Raduga” (Sankt Peterburgas, Rusija) bei Publikos simpatijų prizą VII-jame Tarptautiniame festivalyje “Belaja Veža” Breste, Baltarusijoje.

Po “Russkij albom” išleidimo “Rojaus Tūzai” nėrė į aktyvią koncertinę veiklą, tačiau mintys įrašyti sunkiojo roko albumą nuolat kirbėjo kiekvieno grupės nario galvoje. Ir štai pagaliau ilgai brandintos dainos jau yra sudėtos į pirmąjį koncertinį grupės albumą.

Naujojo “Rojaus Tūzų” koncertinio DVD albumo pristatymas įvyks rugpjūčio 27 d. 19 val. naujoje kultūros erdvėje – neseniai duris atvėrusiame St. Michel bulvare (Algirdo g. 24, Vilnius). Pristatymo metu publikai žadamas įspūdingas tikro roko koncertas – kūrinius iš naujojo albumo pristatys Povilas Meškėla ir “Rojaus Tūzai”, renginio svečiai – sparčiai kylanti heavy power metal grupė “Soul Stealer” bei unikalus Tomo Varnagirio projektas “Vivaldi In Rock”.


   

Facebook comments