Po Baltuoju tiltu atgimsta muzikinė legenda - klubas "Sinatra"

Vilniaus širdyje po Baltuoju Tiltu kovo 22d. duris atveria naujas muzikinis klubas „Sinatra“ . „Sinatros“ įkūrėjai žada, kad klubas palepins visų muzikinių stilių gerbėjus.

Oficialų klubo atidarymą, ketvirtadienį, savo pasirodymu pašventins auganti elektronikos žvaigždė Markas Palubenka. Griausmingų gitarų skambesiui neabejingus „Sinatra“ pasitiks penktadienį mini festivaliu „Friday Rock“, na o klubinės muzikos gerbėjus šeštadienį šokdins Dj Joseph.

Klubas „Sinatra“ praplečia anksčiau čia įsikūrusių „Bermudų“ ir „TimeOut“ klubų muzikinę programą- čia vyks koncertai skirti ne tik jaunimui, bet ir solidesnei publikai. Laukiami atlikėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių. Taip „Sinatra“ atkreipia dėmesį ir į muzikuojančius vaikus, klube vyks ir vaikų studijos pasirodymai.

Klubas dirbs ištisą savaitę, ir žada įvairias pramogas ne tik savaitgaliais. „Sinatroje“ Jūsų laukia proto kovos, karaokė vakarai, sporto varžybų transliacijos, šokiai, koncertai, teminiai vakarėliai, bei banketai, furšetai su gyva muzika.

Klube veiks europietiška virtuvė, siūlantį ir didelį tradicinių patiekalų pasirinkimą. Bare laukia didelis gėrimų bei kokteilių pasirinkimas.

Klubas „Sinatra“ įsikūręs Vilniuje, po Baltuoji tiltu, Upės g. 6


   

Facebook comments