Po įspūdingo pardavimų šuolio britų singlų topo viršūnėje atsidūrė naujasis Adele singlas "Someone Like You"

Vasario 20 dieną paskelbtuose britų muzikos topuose įspūdingą šuolį per 46 pozicijas atlikusi Adele su kūriniu „Someone Like You“ įsitaisė pirmoje singlų topo vietoje.

Dainininkė, kurios antrasis albumas „21“ pirmauja ir tarp studijinių diskų, tapo pirmąja dainininke nuo 1964 m. („The Beatles“), kurios du singlai ir du albumai patenka į britų Top 5-ukus.

Paskutinis jos singlas „Rolling In The Deep“ ir debiutinis diskas „19“ abu yra 4-ose atitinkamų topų vietose.

Tokį įspūdingą Adele pardavimų šuolį lėmė praėjusį antradienį (vasario 15 d.) atliktas pasirodymas „Brit“ apdovanojimuose, kur būtent ir nuskambėjo kūrinys „Someone Like You“. Jau šį sekmadienį daina pretenduos ir į .

Praėjusios savaitės lyderė Jessie J su kūriniu smuktelėjo į antrąją vietą, o Lady Gaga sugebėjo pasiekti tik trečiąją poziciją, nors visi tikėjosi, kad naujasis jos singlas šią savaitę neturės konkurentų.

„Brit“ apdovanojimai prisidėjo ir prie kitų atlikėjų pardavimų šoktelėjimo – pavyzdžiui „Mumford and Sons“ albumas pakilo 13 pozicijų ir atsidūrė antroje vietoje.

Pagerėjo ir „Brit“ apdovanojimuose sėkmingai pasirodžiusio Tinie Tempah padėtis – debiutinis jo diskas iš 19 pozicijos šoktelėjo į 6-ąją. Plan B darbas „The Defamation Of Strickland Banks“ pakilo 17 pozicijų ir užėmė septintąją poziciją.

Geru debiutu tope galėjo džiaugtis ir PJ Harvey, kurios naujasis albumas „Let England Shake“ pasiekė aštuntąją poziciją. Diskas tapo pirmuoju jos Top 10-uką pasiekusiu albumu nuo 1993 m., kai pasirodė „Rid Of Me“.

Britų singlų Top 10:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Britų albumų Top 10:

1.
2.
3.
4.
5.
7.
8.
9.
10.


   

Facebook comments