Po muštynių policija buvo sulaikiusi Kid'ą Rock'ą

Anksti sekmadienį po muštynių Atlantos restorane "Waffle House" buvo sulaikytas muzikantas Kid'as Rock'as, vos prieš kelias dienas pirmą kartą su savo albumu pakilęs į pirmąją JAV muzikos sąrašų vietą.

Dekalbo policija teigė, kad 36 metų K. Rock'as ir penki jo palydos nariai buvo sulaikyti 5 val. 15 min., kai konfliktas su vienu vyru, atėjusiu į "Waflle House", virto muštynėmis.

"K.Rockui ir dar penkiems jo palydos nariams buvo pateikti kaltinimai sumušimu. Tai yra baudžiamasis nusikaltimas. Aukai ... vietos ligoninėje buvo suteikta medicininė pagalba", - sakė Dekalbo policijos atstovė spaudai Mekka Parish.

Tuo tarpu "Waffle House" ir K.Rocko palydai, ir per muštynes nukentėjusiam vyrui iškėlė kaltinimus dėl išdaužto lango, nurodė M.Parish, pažymėjusi, kad muštynės kilo restorano viduje, bet vėliau persimetė į automobilių aikštelę.

Atstovė spaudai taip pat sakė, kad kiek anksčiau K.Rockas Atlantoje buvo surengęs savo koncertą ir po muštynių iš restorano išvažiavo savo gastrolių autobusu. Tačiau už poros kilometrų jis buvo sustabdytas ir sulaikytas. Vėliau sekmadienį muzikantas buvo paleistas už užstatą, pažymėjo M.Parish.

Trečiadienį K.Rockas su savo albumu "Rock N Roll Jesus" pirmą kartą per savo karjerą įkopė į pirmąją geriausių albumų sąrašo vietą.


   

Facebook comments