Po pranešimo apie naują David'o Bowie albumą - paslaptinga tyla

David‘o Bowie įrašų kompanija atsisakė paneigti kylančias kalbas apie tai, jog dainininkas kuria naują studijinį albumą.

Pranešimai apie naują Bowie įrašą pasirodė praėjusią savaitę, kai socialiniame tinkle „Twitter“ buvo išplatintas paslaptingas pranešimas.

Autoriaus, pasivadinusio „David Bowie“, sausio 5-ąją dieną sukurtame pranešime buvo rašoma: „Sveikinimai iš snieguotojo Berlyno! Dirbama prie naujos muzikinės medžiagos!“

Toks pranešimas sukėlė kalbas, kad Bowie sugrįžo į miestą, kur yra sukūręs 8-ojo dešimtmečio Berlyno albumų trilogiją – „Low“, „Heroes“ bei „Lodger“.

Atlikėjo atstovas spaudai sausio 26-ąją dieną sakė: „Bijau, kad šiuo atveju to negaliu nei patvirtinti, nei paneigti“.

Paskutinis Bowie albumas „Reality“ buvo išleistas 2003-aisiais metais, tačiau po metų atlikėjas dėl kilusių širdies problemų buvo priverstas atšaukti savo pasaulines gastroles.

Tuo tarpu dienraštis „Daily Star“ išplatino pranešimą apie tai, jog Bowie derasi dėl galimybės pasirodyti balandžio mėnesį Los Andžele vyksiančiame „Coachella“ muzikos festivalyje.

Teigiama, kad šio renginio organizatoriai vėl sieks prisivilioti legendinį atlikėją, mat praėjusiais metais po daugybės spekuliacijų toks sandoris neįvyko.


   

Facebook comments