Po sėkmės „Auksinių svogūnų“ apdovanojimuose – „Pinup Girls“ paviliojo Egliją Fergie

Jau šį ketvirtadienį, balandžio 5 d. sostinę drebins itin karštas ir muzikalus vakarėlis – pirmasis merginų grupės „Pinup Girls“ gimtadienis. Garsiausi šalies muzikantai lips ant scenos sveikinti Lietuvos pramogų pasaulio debiutančių. Prie gausaus sveikintojų būrio neseniai prisijungė ir Kauno ponia, burleskos deivė ir būsima politikė Eglija Fergie.

Garsioji kaunietė Eglija seniai žavisi merginomis, kurios nebijo subtiliai demonstruoti savo seksualumo, todėl ne kartą gyrė „Pinup Girls“ merginas už jų drąsą ant scenos. Pačios muzikantės taip pat negaili E. Fergie gražių žodžių.

Dainininkės kartu su Eglija balandžio 5-ąją, savo gimtadienio proga, žada pakartoti akimirksniu susižavėjimo sulaukusį numerį, kurį pirmą kartą pristatė populiariuosiuose „Auksinių svogūnų“ apdovanojimuose. Šiam pasirodymui prieskonio prideda itin seksualūs atlikėjų drabužiai.
„Verta laukti šio numerio. Pažadame seksualių siurprizų ir išdaigų“, – akimi mirkteli pramogų pasaulio gundytojos.

Paklaustos, ko tikisi gauti dovanų gimtadienio proga, merginos atsako populiaria fraze iš legendinio filmuko. „Norime sulaukti daug tortų ir tik vienos žvakutės. Taip pat būtų gerai vila ant jūros kranto, prabangus visureigis ir sąskaita Šveicarijos banke. O jei rimtai, dovanų visai neprašome. Svarbiausia bus pamatyti visus grupės gerbėjus ir draugus, kurie visus šiuos metus mus labai palaikė“, – sako Viktorija, Ieva ir Simona.

Griausminga „Pinup Girls“ gimtadienio fiesta su galybe siurprizų, specialiais pasirodymais ir ypatingais svečiais, tarp kurių bus merginų numylėtiniai, žodžių kišenėje neieškantys Radistai, Donatas Montvydas, Sasha Song, Monika Linkytė, Čilinam, grupė „ŠarkA“, „Studentės“, Eglija Fergie ir kiti garsūs muzikantai, vyks jau šį ketvirtadienį, sostinės klube „Seacret“.


   

Facebook comments