Praėjusią savaitę legendiniai Pink Floyd suskambo naujai (+ video)

Pastaruoju metu itin dažnai prisimenamos legendinės muzikos pasaulio grupės, o praėjusią savaitę galima vadinti "Pink Floyd" pagerbimo laikotarpiu. Leidybinė kompanija "EMI" pristatė jau ne kartą perleistus kūrinius - šįkart "Discovery" serijoje. Galbūt tai bus kažkas naujo jauniems muzikos kolekcionieriams ... gal, nes ir pats Roger'is Waters'as sakė, kad tai puikus leidinys, supažindinsiąs su "Pink Floyd" katalogu (taip, ne naujiena, kad tokių grandų muzika virsta prekybos centrų akcijų / nuolaidų tipo pristatomaisiais leidiniais).

Tačiau yra ir labiau akį, o svarbiausia - ausį, gaudančių "Pink Floyd" legendos paminėjimų. Jimmy Fallon'as (jis savaitės dienomis veda populiarų pokalbių šou JAV) dedikavo visą praėjusią savaitę seniems kūriniams, kurie atgimė naujai, dėka tokių kviestinių atlikėjų kaip MGMT ar Pearl Jam.

Jūsų dėmėsiui "Breathe", "In The Flesh", "Lucifer Sam", "Wish You Were Here" ir "Mother" versijos, kurių dar negirdėjote.

Pirmadienio vakarą buvo pradėta savaitė su The Shins bei kūriniu "Breathe".

Pats Roger Waters prisidėjo prie Foo Fighters atlikti "In the Flesh".

Savaitės vidurys atiteko MGMT ir jų "Lucifer Sam" versijai.

"Wish You Were Here" - ne tokia jau ir lengva užduotis. Ką manote apie kuklų, jauno country atlikėjo Dierks Bentley darbą?

Garbė užbaigti "Pink Floyd" skirtą savaitę atiteko Pearl Jam, kurie patys švenčia gyvavimo dvidešimtmetį. Jų pasirinktas kūrinys - "Mother".

Taigi, ką manote apie naujai išgirstas dainas, kurios, regis, nenustoja įtakoti naujos kartos muzikantų?

Parengė Naboo   

Facebook comments