Prieš koncertus besimeldžiantis reperis kurs autobiografinį filmą

"Blogasis berniukas", reperis 50 Cent, pasirodo nėra toks jau blogas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio - vaikinas tikina, jog jis kartu su Eminem'u meldžiasi prieš kiekvieną išėjimą ant scenos. Toks juodaodžio reperio religiškumas tikriausiai nustebintų ne vieną.

Meldžiasi su visa "Shady" šeima

Nors savo dainų tekstuose hitų "In Da Club" bei "21 Question" atlikėjas keikia homoseksualus, moteris bei savo šeimą, Eminem'o iškeltas reperis, dabar kaiptik ir koncertuojantis su ekstravagantiškuoju baltaodžiu, kalbasi su Dievu prieš įžengdamas ant pakylos ir pasirodydamas publikai.

50 Cent tvirtina: "Mes visi meldžiamės prieš pasirodymus - visa "Shady" šeima, Em'as, D12, visi kiti."

Apsauga - pirmoje vietoje

Kalbėdamas apie savo įprotį visur, kur tik eina nešioti neperšaunamą liemenę, atlikėjas, kuris buvo peršautas devynis kartus, sako: "Aš tik elgiuosi apdairiai, tai viskas. Smurtas bei prievarta visuomet buvo dalimi mano gyvenimo. Mano mamą nužudė, kai man buvo vos aštuoneri."

Reperis nemano, kad jo paties apsaugos užtenka šešemečiui sūnui Marquise ir ragina jį gintis pačiam: "Aš sakau, jam, kad išmoktų apsiginti pats."

"Vaikas, nenorintis kovoti žaidimų aikštelėje, visuomet namo grįžta su mėlyne po akim."

Seks Eminem'o pėdomis

Šiuo metu ko gero karščiausia žvaigžde esantis reperis žada pasekti savo vadovo Eminem'o pėdomis ir debiutuoti kine su savo autobiografiniu filmu.

"In Da Club" atlikėjas kalba su kultinio TV serialo "Sopranai" scenarijaus autoriumi Terry Winter, norėdamas, jog šis sukurti scenarijų ir jo filmui, kuris savo turiniu ir tema turėtų būti panašus į Eminem'o "8 Mile".

50 Cent, kurio tikrasis vardas yra Curtis Jackson, atskleidė: "Aš pradėjau kurti filmą kartu su Terry. Jis panašus į "8 Mile", tačiau paremtas mano gyvenimo istorija."

26 metų reperis per savo trumpą, bet pilną įvykių gyvenimą patyrė labai daug. Būdamas dvylikos jis jau pardavinėjo kreką, devynis kartus buvo peršautas bei neteko motinos aštuonerių. Taigi, filmas žada būti įdomus, ypač prisimenant Eminem'o juostos populiarumą..


   

Facebook comments