Prince'as nustebino Los Andželą "Radiohead" hito koveriu (+ video)

Šeštadienį, balandžio 26-ąją, Prince‘as šokiravo savo gerbėjus, kai Los Andžele vykusiame „Coachella“ muzikos festivalyje atliko „Radiohead“ dainos „Creep“ koverį.

Populiariosios muzikos žvaigždė, kuris į pagalbą buvo pasitelktas dėl sunkiai judėjusių bilietų pardavimų, perdarydamas legendinį hitą, kiek pakoregavo dainos tekstą ir pridėjo ilgą gitaros solo.

Prince‘o pasirodymas prasidėjo grėsmingai, kai truputį po 11 valandos vakaro jis įžengė į sceną ir pareiškė: „Coachella, aš čia.“

Nuo tos akimirkos šou taip ir nesustojo – atlikėjas sugrojo didžiausius savo hitus, tarp kurių – „Little Red Corvette“ bei „1999“.

Prince‘as festivalio rengėjų taikinyje buvo nuo pat jo rengimo pradžios, kai prieš 9 metus renginys startavo Los Andžele. Atlikėjas daug bendravo su publika, teigdamas, kad jo šou nebus tik koncertas, tačiau kartu ir vakarėlis.

„Jie sako man, kad jau metas eiti, tačiau aš negaliu pasitraukti!“ šaukė Prince‘as, prieš užbaigdamas savo įspūdingą šou kūriniu „Let’s Go Party“.

Po dainos atlikėjas pareiškė, kad nuo šiol „Coachella“ yra „Prince‘o namai“.

Ne mažiau dėmesio sulaukė ir kitos festivalio superžvaigždės – grupės „The Verve“ nariai. Jie atliko savo geriausių hitų programą, o užbaigė ją nauja daina, kurios pavadinimas kol kas nėra aiškus.

Tai buvo pirmasis grupės pasirodymas JAV per dešimt metų – dar daugiau praėjo nuo 1997-aisiais pasirodžiusio paskutiniojo jų albumo „Urban Hymns“ pasirodymo. Tiesa, jau šią vasarą laukiama naujo legendinių hitų „The Drugs Don‘t Work“ bei „Bitter Sweet Symphony“ autorių albumo.

Siūlome įvertinti netikėtą Prince'o koverį:


   

Facebook comments