Pristatome: Geltonos albumas "Meilė"

Prekyboje jau pasirodė ketvirtasis Geltonos albumas “Meilė. Dainininkė tikina, kad jis atspindi atsiradusias naujoves jos muzikoje bei pokyčius asmeniniame gyvenime. “Visada dainavau apie meilę, tačiau dar niekada nebuvau tokia tikra kaip dabar, jog žinau, koks yra šis jausmas. Nors naujasis albumas nėra mano meilės istorija, tačiau jame jaučiama, girdima ir pastebima tai, kuo aš dabar gyvenu. Tikiu, kad tuo gyvena ir tūkstančiai kitų žmonių,” - sakė įsimylėjusi dainininkė.

Muzikine prasme naujausias atlikėjos albumas – ypač įvairus, nes jį įrašinėdama Geltona bendradarbiavo net su aštuoniais prodiuseriais, kiekvienas iš kurių paliko savo pėdsaką jos dainose. “Džiugu, kad pagaliau pavyko įrašyti albumą, kuriame, palyginus su ankstesniais mano darbais, skamba kur kas daugiau tikrų instrumentų ir yra mažiau sintetinio skambesio,” - teigė dainininkė.

“Man šis albumas - šviesus, įdomus, jaukus, šiltas ir lauktas. Todėl būsiu iš tiesų laiminga, žinodama, kad mano naujosios dainos klausytojams asocijuosis tik su maloniais gyvenimo įvykiais, širdingais išgyvenimais ir lemtingais susitikimais,” - sakė Geltona. Anot jos, nors albume yra stilistiškai skirtingų dainų, visas jas sieja jos begalinis noras dainuoti širdimi. “Tai nuoširdumo ir atvirumo dozė, kurią įkvėpė nubudę jausmai ir surasta antroji širdies puselė. Šis mano darbas - šviesus ir tyras, tai dar viena odė amžinosios vertybėms, skatinančioms Jį ir Ją ieškoti, atrasti ir saugoti,” – pridūrė Geltona.

Norėdama, kad albumo viršelio nuotaika tinkamai atspindėtų jo romantišką turinį, Geltona fotosesijos metu siekė būti kuo natūralesnė ir pageidavo, kad dizainas nebūtų perkrautas efektais ar ryškiomis spalvomis. „Manau, kad šis sumanymas pasiteisino, nes jau teko išgirsti daug gerų atsiliepimų apie naująsias mano nuotraukas ir albumo viršelį,“ - sakė dainininkė.

Šiuo metu radijo stočių eteryje skamba pirmasis radijo singlas iš Geltonos albumo “Meilė” - daina “Mariana”, o už poros savaičių turėtų būti baigtas ir televizijoms pristatytas jos vaizdo klipas.

Priminsime, kad visi ankstesni Geltonos albumai (“Prisiminimai”, “Bundanti saulė” ir “Viskas bus gerai”) buvo pripažinti Auksiniais, o pirmieji du pelnė ir Platininio albumo titulą.


   

Facebook comments