Pristatyta angliška Marijono Mikutavičiaus Europos krepšinio čempionatui skirtos dainos versija (+ audio)

Šių metų pradžioje prasidėjusią artėjančio Europos krepšinio čempionato karštinę įkvėpė naujo šios sporto šakos himno rinkimai, kuriuose sudalyvavo ne vienas Lietuvos muzikos kūrėjas. Tuomet be didesnės konkurencijos konkurse triumfavo Marijono Mikutavičiaus ir Manto Jankavičiaus duetas „Himnas Krepšiniui“.

Nors daugelis muzikos ir krepšinio mėgėjų artimiausiu širdžiai ir toliau laiko ankstesnį M. Mikutavičiaus hitą „Trys Milijonai“, naujoji daina sugebėjo rasti kelią į gerbėjų širdis ir sulaukė didelio populiarumo.

Vis labiau artėjant šios vasaros pabaigoje prasidėsiančiam Europos krepšinio čempionatui, Marijonas Mikutavičius, Mantas Jankavičius ir Mia nutarė pristatyti anglišką dainos versiją, kurią pavadino . Joje išlieka ta pati melodija, tačiau dainos tekstas pakeistas į anglišką kvietimą atvykti į Lietuvos krepšinio šventę bei mėgautis šia sporto šaka.

Dainai taip pat sukurtas ir vaizdo klipas, kuriame naudojami ir pastaruoju metu televizijose rodyti čempionatą pristatantys vaizdo intarpai.

Kviečiame įvertinti naująją kūrinio versiją bei jos vaizdo klipą.   

Facebook comments