Pristatyti „M.A.M.A. 2013“ nominantai (+ balsavimas)

Ketvirtadienį Vilniaus klube „Disco 311 Buddha Bar“ iškilmingai buvo paskelbti Lietuvos muzikos apdovanojimų „M.A.M.A. 2013“ nominatai. Tiesiogiai per „TV3 Play“ transliuojamą renginį vedė Mindaugas Rainys, o jam talkino jau pernai metų apdovanojimuose sužibėję „Radistai“ Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys.

Pasikeitus tvarkai, šiemet į 11 kategorijų pretenduoja po penkis atlikėjus ir grupes, iš kurių tą vienintelį išrinks speciali komisija ir jau sausio 10 dieną Kauno Žalgirio arenoje ir tiesioginės transliacijos metu, bus paskelbta, kas šiemet Lietuvoje buvo geriausi.

Tačiau skelbti buvo ne tik nominantai. Gretutinių teisių asociacija AGATA įteikė tris prizus, vieną grupei „Biplan“, kurių daina „Amore“ tapo dažniausiai radijo metu transliuojamu kūriniu. Taip pat prizas įteiktas ir šią dainą išleidusiai muzikos agentūrai M.P.3, o instrumentininku, kurio grojami akordai per metus dažniausiai skambėjo radijo bangomis tapo gitaristas Aleksandras Ten, kuris prisipažino, kad tai pirmasis jo apdovanojimas nuo darželio laikų.

Nominatų skelbimo metu netrūko ir muzikos. Pirmieji į sceną lipo „Baltasis kiras“, kurių buvimas čia tikriausiai nustebino ne tik susirinkusiuosius, bet ir ištikimus jų fanus. Taip pat pasirodė Karina Krysko, Linas Adomaitis ir Marijus Mikutavičius, kuris po savo pasirodymo pasakė gan taiklią frazę: „M.A.M.A kaip ir pinigai. Kuriama ne dėl jų, bet juos gauti malonu.“

Metų proveržis: Kurak, Ba., Andrius Pojavis, Feral, Electroni I.

Metų roko ir alternatyvios muzikos grupė: Antis, Kurak, Bix, Alina Orlova, Liūdni slibinai.

Metų koncertinė grupė ar atlikėjas: Leonas Somovas ir Jazzu, Sel, Andrius Mamontovas, Antis, Bix.

Metų elektroninės muzikos kūrėjai: Leonas Somovas ir Jazzu, Golden Parazyth, Gerai Gerai, Electronic I, Beissoul and Einius.

Metų hip hopas: MC Messiah, Omerta, Mad Money, Tie Geresni, G&G sindikatas.

Metų albumas: Leonas Somovas ir Jazzu „Lees and seas“, Giedrė „Optinė apgaulė“, Antis „Baisiai džiugu“, Jurga „Breaking the line“, Ieva Narkutė „Vienas“.

Metų klipas: Donatas Montvydas „Make that love“, MC Mesijus „Nelieskite mėlynojo gaublio“, Markas Palubenka „Planet melancholia“, Pikaso „Rugpjūtis“, K. Krysko-Skambinė „Jausmų labirinte“.

Metų atlikėjas: Donatas Montvydas, Andrius Mamontovas, Markas Palubenka, Andrius Pojavis, Mantas Jankavičius.

Metų atlikėja: GJan, Alina Orlova, Giedrė, Jurga, Ieva Narkutė.

Metų pop muzikos atlikėjas: Donatas Montvydas, Sel, Biplan, Pinup Girls, Pikaso.

Metų grupė: Leonas Somovas ir Jazzu, Antis, Biplan, Sel, Liūdni slibinai   

Facebook comments