Provokuojanti retro elektronika – „PERTURBATOR“ atvyksta į „Devilstone“

„Devilstone“ kviečia ne vien gyvos, instrumentinės muzikos atlikėjus, bet ir toliau plėtoja DJ pasirodymų tradiciją. Šiais metais festivalio atlikėjų sąrašas pasipildys bent 6-iais DJ vardais, o didžiausia „Rocktheque“ scenos kulminacija taps retro futuristinės ir provokuojančios elektroninės muzikos kūrėjas iš Prancūzijos – „PERTURBATOR“.

Video projekcijomis iliustruoti „PERTURBATOR“ muzikiniai seansai įaudrina ne tik klausą, bet provokuoja ir vaizduotę: violetinis elastanas, sintezatoriais ginkluoti kaukėti bepročiai, post-apokaliptinių miestų gatvės – toks siužetas neatsiejamas nuo „PERTURBATOR“ muzikos. Šiuo pseudonimu prisidengęs prancūzas James Kent, nuosekliai minantis 80-ųjų retrofuturistinės mados pėdomis, jau yra išleidęs kritikų gerai įvertintų EP ir ilgagrojų albumų, o į Devilstone atvyks su naujausiu, vos prieš keletą dienų pasirodžiusiu darbu – „The Uncanny Valley“.

Festivalio „Rocktheque“ scena gūdžiausiu nakties laiku bus atiduota „PERTURBATOR“ industrinėms, sintetinėms bei vaizdinėms provokacijoms.


   

Facebook comments