"Radiohead" vėl pažėrė kritikos "EMI" įrašų kompanijai

„Radiohead“ užsipuolė buvusią savo leidybinę kompaniją „EMI“ – šįkart rokeriai pyksta, nes negali sulaikyti leidybinės firmos nuo jų geriausių hitų albumo išleidimo.

„EMI“ vadovai tokį sprendimą priėmė po to, kai grupė nutraukė bendradarbiavimą ir naujausią diską „In Rainbows“ nutarė išleisti per naują, „XL Recordings“, kompaniją.

„Radiohead“ lyderis Thom‘as Yorke‘as yra pasipiktinęs, nes neturi jokios „EMI“ ruošiamo albumo kontrolės ir vadina visa tai beprasmiška situacija.

Jis sako: „Iš tikrųjų, mes neturėjome jokių hitų, taigi koks tikslas leisti geriausių hitų albumą? Mes dėl to nieko negalime padaryti. Mano galva, visas darbas iš tikrųjų yra vieša nuosavybė. Tai prarasta galimybė ir kai mes norėjome tai išnaudoti, tuomet buvo galima iš to padaryti ką nors gero.“

Jis taip pat kaltina „EMI“ vadovą Guy‘ų Hands‘ą už tai, kad šis melavo spaudai. Po „Radiohead“ ir „EMI“ išsiskyrimo, jis pareiškė, kad grupė pasitraukė, kai kompanija atsisakė sumokėti jiems 10 milijonų svarų sterlingų. Žurnalui „Word“ Yorke'as teigė: „Mintis, kad mes vaikėmės tokių didelių pinigų yra gerokai nutolusi nuo tiesios. Tai buvo jo viešųjų ryšių kompanija, nukreipta prieš mus. Buvau tikrai įpykęs. Tai buvo aiškus įrodymas, kad santykiai tarp mūsų yra baigti.“


   

Facebook comments