Ray Charleso talentas įvertintas po mirties

Legendinio dainininko ir kompozitorius Ray Charleso talentas pagaliau buvo įvertintas „platininiu“ apdovanojimu, deja, bet jau po jo mirties. Plokštelė „Genius Loves Company“, pasirodžiusi šį rudenį, praėjus trims mėnesiams po Ray Charleso mirties, jau parduota daugiau nei milijono egzempliorių tiražu. Šioje savo paskutinėje plokštelėje (beje, tai 250-asis darbas Ray Charleso diskografijoje) legendinis dainininkas įrašė kūrinius kartu su savo mėgstamais atlikėjais – Natalie Cole, Eltonu Johnu, BB Kingu, Glaudys Knight, Van Morrisonu, Bonnie Raitt, Norah Jones bei kitais.

Per penkiasdešimt karjeros metų nė vienam Ray Charleso darbui nepavyko pasiekti tokių aukštumų, nors jis yra sukūręs ne vieną kritikų ir gerbėjų išliaupsintą šedevrą – „I Can‘t Stop Loving You“, „Hit The Road Jack“, „Georgia In My Mind“.
‚Ray Charleso gerbėja tapau dar paauglystėje. Galimybė sudainuot kartu su juos buvo viena didžiausių mano gyvenimo svajonių. Akimirkos, kurias praleidau dalyvaudama šios plokštelės įrašuose, buvo vienos maloniausių gyvenime“, - pasakojo kartu su Ray Charlesu dainą įrašiusi Bonnie Raitt.


   

Facebook comments