Ray Davies apie "The Kinks" atsikūrimą: "Jis – arčiau nei kada buvo įmanoma"

Duodami interviu leidiniui "Uncut" trys iš keturių pradinės "The Kinks" sudėties narių – broliai Ray ir Dave Daviesai bei Mickas Avory (1964-1969 grojęs bosistas Pete Quaife mirė 2010 m.) atskleidė, jog yra daug priežasčių tikėtis, kad netolimoje ateityje grupė atsikurs.

Visi trys muzikantai dėl galimo jos atsikūrimo yra nusiteikę labai teigiamai, o vokalistas Ray Davies tvirtina: "Jis – arčiau nei kada nors buvo įmanoma."

"Pasakiau Ray, kad būtų tikrai gaila, jei nepabandytume kažko nuveikti drauge," sako gitaristas Dave Davies. "Nemanau, kad mūsų meilė sumenko. Bet tada, paskutiniaisiais metais, realybė paėmė viršų – jautėmės išsisėmę, pasidarėm pretenzingi ir ant scenos apsimetinėjom, kad vis dar esam tokie pat energingi. Aš su Ray tapome kaip Kainas su Abeliu."

"Manau, būtų šaunu vėl kartu ką nors sukurti," linkteli pirmasis "The Kinks" būgnininkas Mickas Avory, kuris paliko grupę 1984 metais. "Nes šansai menkėja tiesiog akyse. Tikiuosi, suspėsime tai įgyvendinti, kol dar yra laiko. Jei iš tiesų norim prideramai atsikurti – turim sujungti pajėgas ir padoriai parepetuoti. Dievai žino, kiek daug metų kartu negrojom..."

"Tikrai nenoriu matyti, kaip apgailėtini senukai maitoja "The Kinks" palikimą tik tam, kad užsidirbtų pinigų," kolegai pritarė Dave Davies.   

Facebook comments