"Red Hot Chili Peppers" daro pertrauką, tačiau jau mąsto apie naujas dainas (+ video)

„Red Hot Chili Peppers“ nutarė kuriam laikui nutraukti savo veiklą, teigia grupės vokalistas Anthony Kiedis.

Kalbėdamas su muzikos žurnalu „Rolling Stone“, dainininkas pareiškė, jog grupė bent metus ketina ilsėtis po gastrolių, kurių metu pristatė naujausią savo įrašą „Stadium Arcadium“.

Kiedis aiškino, jog albumo „Stadium Arcadium“ įrašai iš kolektyvo atėmė labai daug jėgų.

„Mes tikrai ilgai užtrukome, kol sukūrėme „Stadium Arcadium“, nes parašėme daugybę dainų ir per daug su jomis susigyvenome, taigi nutarėme išleisti dvigubą albumą,“ sakė jis. „Tai buvo puiki patirtis, tačiau tai užtruko be galo ilgai.“

Kadangi kuriant ir ankstesnius du albumus – „Californication“ ir „By the Way“ – procesas buvo panašus, Kiedis teigė, jog grupė jaučiasi nesidžiaugusi gyvenimu nuo 1999-ųjų.

„Šio „bėgimo“ pabaigoje mes visi jaučiamės emociškai ir psichologiškai pervargę. Šaltomis galvomis paskutiniojo turo pabaigoje priėjome prie tokios išvados: „Bent metus nedarykime nieko, kas susiję su „Red Hot Chili Peppers“, tiesiog gyvenkime, kvėpuokime, valgykime ir mokykimės naujų dalykų“, pasakojo jis.

Kiedis, tiesa, pridėjo, kad kaip ten bebūtų, jis jau pradėjo „justi virpesius, verčiančius susimastyti apie naujas dainas ir muzikos gabalėlius. Tačiau tik gabalėlius.“

Siūlome prisiminti vieną iš didžiausių "Red Hot Chili Peppers" hitų, dainą "Scar Tissue":


   

Facebook comments