Renginio recenzija | DJ Hidden: pažintis su reivo muzika

Move - Breathe - Dance - Feel – Enjoy – tokiais žodžiais mus pasitinka šeštadienio dramenbeiso reivas „G“ klube.

Kas buvo, tas atsimins viso vakaro metu rodomus vaizdus su minėtais šūkiais, kuriuos atsivežė drum'n'bass scenos senbuvis DJ Hidden su savo komanda.

O vakarėlio būta stipraus, mat „G“ klubui nereikia jaudintis dėl kaimynų ar kokių tais licenzijų varžymo.

Apie viską nuo pradžių.

Vakaro tikslai:

Prieš vykstant į „G“ klubą, nusprendžiau pasidomėti, ko galima tikėtis iš hardcore ir drum`n`bass stilių sintezės. Mintyse skambėjo akimirkos iš praūžusio „Speigo“ festivalio. Iš olando tikėjaus tamsaus, juodo skambesio ties 170 BPM. Užbėgant įvykiams už akių, pasakysiu, kad to, ką grojo DJ Hidden, negalima įsivaizduoti ar kitaip pajausti nebūnant šokių aikštelėje. Kitaip tariant vakaro tikslas – reivas ir ne kitaip.

Publika:

Kaip ir į daugumą „serious electro“ renginių, į „G“ požemį rinkosi žmonės, kurių širdys daužosi greitesniu ritmu. Trumpaplaukės panos, kurių turbūt daugiausiai buvo iš VDA, kartu su barzdotais bičais, buvo tik dalis renginio dalyvių. Kitą nemažą publikos dalį sudarė, akiniais nuo saulės pasipuošę ir neišsemiama energija spinduliavę žmogeliai. Gal akino lazeriai?

Vakaro eiga:

Veiksmo būta jau 23 h, vos tik atvykus buvo galima nert tiesiai į „dancefloor“ ir sukt malūnus. Deja, praleidau No (spin) pasirodymą, nors mano subjektyvia nuomone renginys visiškai išlaikė stilistinį vientisumą, nes DJ keitimąsi galėjai tik matyti, o ne girdėti. Kietas, tamsus, agresyvus, greitas vakaro skambesys puikiai apibūdintų viso vakaro toną.

Tiesa, girdėjau, kažkas skundėsi, jog trūko bass apšildomiesiems dj. Skonio reikalas. Iš esmės rašau didelį pliusą organizatoriams už DJ parinkimą, tiek Destructive, tiek Zond atlikimo ir stiliaus prasme, nepasakyčiau, kad nusileido net pačiam Dj Hidden. Po apšilimo teko atsikvėpt 15 min, kad būtų galima suvirškinti Dj Hidden pasirodymą.
Punktualiai, apie 1 val. renginio svečias užlipo prie pulto. Įkvepiam, nes neaišku, ar dar bus galimybė iškvėpt. Reiveriai vis dar renkasi, ir po pusvalandžio jau darosi ankštoka. Pasirodymas prasideda. Apgaubtas mistiniais garsais ir melodijom, vietomis pasirodymas priminė siaubo pasaką, kuri turi pradžią, vidurį ir pabaigą. Hidden nuolat žaidė su žiūrovais palikdamas tik melodiją su visokiais „creepy“ garsais ar balsais, kurias iš paskos sekdavo drum`n`bass beatas. Kompozicija puikiai nušlifuota, taip pat kaip ir atlikimas, kuriame rodės netrūko nieko. Beveik 20 metų elektro scenoj duoda savo.

Reziume:

Drum`n`bass siaubo pasaka pasekta, įtraukiant nekaltus žmones į pasakos siužetą. Vakaro svečias pateisino savo vardą, ir atsivežė gerą skambesį. Gaila, kad ne visiems užteko energijos (tarp jų ir man) išbūti iki galo, bet manau, kad reiveriai pagiriamąjį žodį hardcore muzikai dar ištars.

/   

Facebook comments