RENGINIO RECENZIJA | Gyčio Paškevičiaus ir Lino Adomaičio šou: „Buvo kaip ir pridera“ (+ FOTO GALERIJA)

„Buvo visko, buvo kaip ir pridera“ – eilutė iš Lino ir Pusho (G&G Sindikatas) dainos “Ji mano”, kuri taip ir nedingsta iš mano galvos. Manau ji puikiai atspindi, tai kas įvyko užvakar, kai du profesionalai pakvietė pilnutėlę Žalgirio Areną į jų pasirodymą. Tačiau apie viską nuo pradžių...

Sužinojęs, jog koncertą sudarys dvi dalys tikėjausi įprasto formato (pirmajam atlikėjui atlikus pilną programą, į sceną žengia antrasis), tačiau likau maloniai nustebintas – į sceną atlikėjai žengė kartu ir dainas atliko pritardami vienas kitam. Tai buvo penktas ar šeštas kartas, kai mačiau Gytį gyvai, tad išgirsti jo dainas atliekamas kitaip buvo ypač įdomu. Taip, didžioji dalis klausytojų atvyko išgirsti būtent jo, tad buvo nemažai niurzgančių, jog didžiausius Gyčio hitus atliko Linas, o ne jis pats. Numojau ranka į visus taip kalbančius, mat šis „Arena šou“ buvo kupinas staigmenų ir įtraukiantis - negalėjai net numanyti, kas laukia kitoje dainoje. Į sceną lipo kviestiniai svečiai, tarp kurių buvo muzikinius sugebėjimus pademonstravęs Klaipėdos meras V. Grubliauskas, atlikėjai keitėsi dainomis, Linas atliko „Draugams“, o Gytis pasiglemžė Lino hitą „Žalioj tyloj“. Abu šie kūriniai suskambo šviežiai, o jų įrašus su mielu noru priglausčiau savo fonotekoje. Verta paminėti, jog „Draugams“ einant į pabaigą uždainavo iki tol tylėjęs Gytis - salėje pasigirdo griausmingos ovacijos ir tapo aišku - Gyčio gerbėjų susirinko ženkliai daugiau. Pirmoji vakaro pusė ėjo į pabaigą ir keliolika minučių po aštuonių į sceną užlipo choras „Jaunystė“. Visi kartu, pritariant orkestrui, atliko prieš mėnesį išleistą „Kol kartu“. Likus pusvalandžiui iki devynių valandų vakaro užsidegė šviesa, o po to sekė 30 minučių pertrauka.

Devintą valandą į sceną sugrįžo vakaro kaltininkai. Šioje vakaro dalyje atlikėjai daugiau laiko skyrė savo kūrybos dainoms. Gytis stojo vienas prieš susirinkusiuosius, rankose jis laikė tik mikrofoną, o salė pakilo iš savo vietų išgirdusi jo autorinį kūrinį „Žiūrovai“. Esu tikras, jog Gyčio viduje kažkas suvirpėjo pamačius visą Žalgirio areną stovint prieš jį. Liūdnesnes dainas keitė linksmesnės, suskambo vasariškas ir labai įdomus „Vasaros namai“ bei „Pasaulis gražus“ derinys. Antroje dalyje taip pat buvo galima išgirsti 2014-aisiais atnaujintą „Šiam pasauly“, kurį Linas kartu su Gyčiu prikėlė antram gyvenimui. Asmeniniu vakaro siurprizu tapo „Ji mano“. Šios dainos tikrai nesitikėjau, net nebuvo kilusi mintis, jog išgirsiu G.Paškevičių atliekantį šią dainą. Ne gana to, po pirmojo posmo į sceną žengė pats Pushaz ir šis trio dar kartą parodė koks šis koncertas nenuspėjamas ir įvariaspalvis!

Du profesionalai, gausybė muzikantų, puikus apšvietimas ir garsas, kruopštus organizavimas. Trijų valandų programa prabėgo labai greitai, o tokių kokybiškų koncertų norisi kuo daugiau. Aš buvau tarp tų, kurie plojo iki paskutinės koncerto akimirkos. Nuostabu, ačiū Linui, Gyčiui ir visiems kurie prisidėjo prie šio šou!

Koncerte lankėsi ir fotografavo Mantas Daleckis


   

Facebook comments