Reperis Chingy džiaugiasi grįždamas ten, kur pradėjo (video)

Atlantos reperis Chingy teigia esąs laimingas grįždamas į senąją savo leidybinę kompaniją, padėsiančią jam išleisti naują jo albumą.

„Hate It or Love It“ taps ketvirtuoju šio MC albumu, o išleis jį kolegos reperio Ludacris „Disturbing Da Peace“ firma, taip pat dirbusi ir prie tris kartus platininiu tapusio Chingy disko, 2003-ųjų „Jackpot“.

Po kandaus išsiskyrimo, Chingy (tikrasis vardas – Howard‘as Bailey, Jr.) įrašė du albumus su kita leidybine firma, tačiau 2006-ųjų pabaigoje vėl sukirto rankomis su Ludacris.

„Mes tiesiog susėdome ir aptarėme visus dalykus, supratome kas nutiko, supratome, kas buvo nekaip,“ pasakojo Chingy. „Tai tebuvo nesusikalbėjimas. Viską palikome praeityje... ir kitas dalykas, kurį turite žinoti, tai, kad aš grįžtu į „Disturbing Da Peace“.“

Pirmuoju singlu iš albumo „Hate It or Love It“ taps daina „Fly Like Me“, kurioje skamba ir seksualiosios Amerie vokalas. Tarp kitų albumo svečių galima paminėti Ludacris, Bobby Valentino, Rick Ross, Anthony Hamilton bei Ice Cube.

Pristatome ir naujausio singlo, "Fly Like Me", vaizdo klipą:


   

Facebook comments