Reperis Diddy ragina atlikėją Wyclefą Jeaną siekti Haičio prezidento posto

JAV repo muzikos atlikėjas ir prodiuseris Seanas Combsas, žinomas sceniniu slapyvardžiu Diddy, penktadienio vakarą Haičiui skirtame televizijos maratone "SOS Save OurSelves - Help For Haiti" paragino kolegą Wyclefą Jeaną pagalvoti apie balotiravimąsi į tos žemės drebėjimo nuniokotos šalies prezidento postą.
JAV ir Haičio pilietybę turintis W.Jeanas pradėjo Majamyje (Florida) vykusį labdaringą koncertą daina, skirta savo tėvynei, o vėliau dainavo kartu su ritmenbliuzo atlikėju Akonu.
Diddy, kuris buvo vienas iš to koncerto vedėjų, pagerbė W.Jeano pastangas padėti Haičio, kurį sausio 12 dieną nusiaubė stiprus žemės drebėjimas, žmonėms.
"Po to, kai smogė žemės drebėjimas, matėte jį visur. Nemanau, kad jis kada nors miega, - sakė Diddy. - Ateityje Wyclefas turėtų balotiruotis į Haičio prezidentus."
Dvi valandas trukęs renginys, kuris vyko Majamio koncertų rūmuose "American Airlines Arena", buvo tiesiogiai transliuojamas Jungtinėse Valstijose ir Haityje, kur vietos gyventojai koncertą stebėjo improvizuotuose kino teatruose po atviru dangumi.

Specialiuoju to koncerto svečiu tapo buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas), atskridęs į Majamį iš Haičio, kuri jis padeda koordinuoti humanitarinės pagalbos teikimą.
Politikas sakė klausytojams ir televizijos žiūrovams, kad haitiečiai yra "nuostabūs" ir kad tos šalies sostinė Port o Prensas "grįžta į gyvenimą".
Reperis LL Cool J specialiai padėkojo vienos interneto kavinės savininkui, padėjusį atpažinti jo įstaigoje per žemės drebėjimą žuvusius studentus.
Atlikėjas paragino tarp žiūrovų buvusį Jacquesą Minville'į atsistoti ir pareiškė: "Jeigu norite pamatyti, kaip atrodo tikras didvyris - pažvelkite."
Šame labdaringame koncerte pasirodė daug kitų žvaigždžių: dainininkė Mary J.Blige pasirodė su neseniai iškilusia ritmenbliuzo žvaigžde Jazmine Sullivan; Robinas Thicke'as atliko Marvino Gaye'o dainą "Mercy Mercy Me" kartu su dainininke India.Arie, o reperis Ludacris susivienijo su ritmenbliuzo dainininke Monica ir kanadiečiu atlikėju Justinu Bieberiu.
Didžiausių aplodismentų tą vakarą sulaukė du kūrinius atlikęs ritmenbliuzo dainininkas Chrisas Brownas .
Pasirodymas "SOS Save OurSelves" koncerte buvo viena iš daugelio Ch.Browno pastangų pataisyti savo įvaizdį po pernai kilusio skandalo, kai jis prieš "Grammy" apdovanojimų ceremoniją sumušė savo tuometinę merginą - garsią ritmenbliuzo atlikėją Rihanną .


   

Facebook comments