Rietavo turguje – nelegalios neegzistuojančio „Yvos“ albumo kopijos

Likus vos kelioms savaitėms iki debiutinio vilioklių trio „Yva“ albumo pasirodymo, grupės vokalistę Nataliją šokiravo vienos gerbėjos atsiųsta žinutė.

“Natalija, ačiū tau už nuostabias dainas. Pagaliau turiu rankose tavo kompaktinę plokštelę ir dieną naktį jos klausausi”.

“Sunerimusi perskambinau savo gerbėjai ir paklausiau, apie kokį jį albumą ji rašo savo žinutėje. Pasirodo, mergaitė Rietavo turguje už 5 litus nusipirko “kompaktą”, papuoštą turbūt iš mūsų grupės interneto svetainės ištraukta nuotrauka ir pavadintu “Paukštelis”. Bent pusė dainų, įrašytų tame piratiniame diske – visai ne tos, kurios bus mūsų tikrajame diske. Bet, žinoma, tai situaciją nelabai keičia – net užvirė kraujas, sužinojus, kad taip begėdiškai apvaginėjami atlikėjai”, - piktinosi Natalija.

Grupės gerbėja spėja, kad vos penkis litus kainuojančios piratinės „Yvos“ albumo kopijos yra gana paklausios.

Mat apsidžiaugusi pirkiniu ji pasigyrė savo draugėms, o šios, pasirodo, taip pat jau buvo įsigijusios nelegaliai išleistą „Yvos“ plokštelę.

“Šio reikalo tikrai nepaliksiu ramybėje”, - sakė Natalija, dabar tik laukianti, kada iš Kijevo, pasibaigus Eurovizijos konkursui, grįš debiutinį „Yvos“ albumą leisiančios “Bomba Records” vadovai.

Vis dėlto, kaip galėjo turguje atsirasti piratinė „Yvos“ plokštelė?

“Kiek supratau, bent pusė albume įrašytų dainų – anksčiau sukurti kūriniai “Žvaigždės”, “Jausmų lietus”, “Baltos naktys”. Jas savo laiku grojo radijo stotys, tad turbūt piratai pasistengė jas įsirašyti, pridėjo lygiai tokiu pat būdu įrašytą neseniai išpopuliarėjusias “Paukštelį”, “Pabučiuok”, dar kelias dainas ir išleido piratinį albumą”, - savo versiją dėstė Natalija.

Bombonešis Totto. Kaip seksis „Laurai & The Lovers” Eurovizijos konkurse?

Natalija („Yva“): “Lietuviai peržengs pusfinalio barjerą, o finale užims dešimtąją vietą”.


   

Facebook comments