Rihanna labiausiai įkvepia muzikos mėgėjus pradėti mokytis anglų kalbos

Rihanna yra pati populiariausia atlikėja pagal tai, kiek žmonių įkvepia mokytis anglų kalbos, rodo naujas tyrimas.

"Kaplan International Colleges" atstovai, besispecializuojantys anglų kalbos kursuose, atskleidė, jog daugiausiai norinčių išmokti šią kalbą dėl muzikos yra įtakoti būtent Rihannos dainų.

Jie apklausė 1213 žmones, kurie mokosi anglų kalbos ir išsiaiškino, jog daugiau nei pusė (52%) iš jų tobulintis nutarė tam, kad geriau suprastų jiems patinkančias įžymybes.

Respondentų buvo paklausta ir koks atlikėjas labiausiai paskatino jų norą išmokti užsienio kalbą - hitų "Diamonds" ir "Rude Boy" atlikėja atsidūrė sąrašo viršūnėje, surinkusi 10% balsų.

Rihanna įveikė kai kurias muzikos topų konkurentes - taip pat pop muzikos atstoves Katy Perry ir Beyonce, kurias atitinkamai įvardino 8% ir 7% apklaustųjų. Tarp muzikantų vyrų geriausią rezultatą parodė Eminem'as - 7% apklaustųjų tikino anglų kalbos ėmęsi mokytis tam, kad suprastų kontraversiškąjį reperį.

Rodrigo Alencar, svetainės "RihannaDaily.com" atstovas, sakė: "Rihanna yra viena sėkmingiausių šių dienų dainininkių, jos kūriniai nuolat sukasi pasaulio topuose, tad visai natūralu, kad angliškai nekalbantys žmonės nori suprasti apie ką ji dainuoja. Nuo 2005 m. ji kasmet išleidžia puikių įrašų, todėl žmonės tiesiog negali nuo jos pabėgti. Be to, jos tekstai paprastai būna itin užkabinantys ir žmonės susieja save su jais."

Tarp visų žymių žmonių daugiausiai - 22 procentus - šioje apklausoe surinko JAV prezidentas Barack'as Obama.   

Facebook comments