Rihanną sužalojusiam Chris'ui Brown'ui pateikti kaltinimai (+ foto galerija)

Chris‘ui Brown‘ui teks dar mėnesį palaukti, kol sužinos ar už tariamą savo merginos Rihannos sumušimą turės atlikti įkalinimo bausmę.

19-erių metų R&B muzikos žvaigždė kovo 5-ąją dieną pasirodė Los Andželo teismo posėdyje, kuriame buvo patenkintas jo ir jo advokato Mark‘o Geragos‘o prašymas atidėti nagrinėjimą.

Pranešama, jog Geragos‘as stengiasi pasiekti susitarimą su valstijos prokurorais ir taip išvengti kalėjimo bausmės, gresiančios jo klientui. Jei būtų pripažintas kaltu, dainininkui grėstų keturi metai ir aštuoni mėnesiai kalėjimo.

Brown‘as buvo apkaltintas dviem sunkiais nusižengimais, įvykdytais kivirčo su hito „Umbrella“ atlikėja metu. Po jų ginčo pastarajai prireikė medikų pagalbos, o pasirodžiusiose nuotraukose buvo matyti įbrėžimai bei sumušimai.

Atlikėjas viso teismo metu stovėjo tyliai ir klausėsi kaip jo prašymą patenkinęs teisėjas liepė jam „neerzinti, nežaloti, nesikabinėti, negrasinti bei prieš nieką naudoti jėgos ar smurto“.

Teisėjas svarstė ir galimybę uždrausti Brown‘ui artintis prie Rihannos, tačiau tuomet įsiterpė žvaigždės advokatas Geragos‘as, pareiškęs: „Panelė Fenty (Rihanna) tokio pobūdžio sprendimo nepageidauja“.

Chris'as Brown'as - teisme


   

Facebook comments