Rinkinyje "Vaikų balsas 2005" - didelių ir mažų žvaigždžių atliekamos dainos

Leidybos kompanija "Intervid" pristato rinkinį vaikams "Vaikų balsas 2005". Unikaliame albume vaikams žinomas daineles iš senų animacinių ir meninių filmų perdainavo Lietuvos muzikos žvaigždės.

Didelė dalis šiame albume esančių kūrinių skambėjo pirmųjų Lietuvoje vaikų rinkimų "Vaikų balsas 2005" finaliniame renginyje sostinės Ledo rūmuose, kurį birželio 1-ąją - Vaikų gynimo dieną surengė TV3 televizija.

Beveik du mėnesius trukusiuose rinkimuose už mylimiausius, mėgstamiausius, populiariausius dainininkus, dainininkes, sportininkus, dainas, knygas, filmus, žaidimus, muzikos grupes, gyvūnus, leidinius ir žmones balsavo net 21 748 vaikai iš visos Lietuvos!

Smagioje ir spalvingoje TV3 "Vaikų balsas 2005" apdovanojimų ceremonijoje tūkstančiams vaikų savo vaikystės dainas dainavo Violeta Riaubiškytė, ŽAS su Atlanta, "Delfinai", "Yva", "Kastaneda", Vytautas Kernagis, "Bix", linksmino ir grupės "Mango", "InCulto".

Albume "Vaikų balsas 2005" net 15 kūrinių. Dalis iš jų skambėjo minėtame koncerte: albume rasite Violetos Riaubiškytės kartu su Egle Tetrikyte įdainuotą "Raudonkepuraitės dainelę", Mariaus Berenio iš ŽAS, Atlantos ir Artūro Noviko džiazo mokyklos moksleiviais atliktą kūrinį "Vilkas ir
septyni ožiukai", "Bix" su daina "Bu-ra-ti-nas", YVA "Čiunga čianga", "Kastanedos" "Žiogelį". Albume yra ir koncerte negalėjusios dalyvauti grupės "B'Avarija" lietuvių liaudies kūrinys "Išėjo tėvelis į mišką".

Rinkinys papildytas populiariomis vaikiškomis dainomis iš anksčiau išleistų albumų: Marijono ir vaikų studijos "Džimba" bendru kūriniu "Šaltukas", Atlantos ir mažosios Lukos "Šokim ir dainuokim", Nedos ir "Džimbos" vaikų daina "Pasakų šalis" ir kt.


   

Facebook comments