Rob Zombie kurs filmą apie Charleso Mansono grupuotės žmogžudystes

Rob Zombie, kuris yra ne tik muzikantas, bet ir aktorius, režisierius, scenaristas bei prodiuseris, prieš kelias dienas atskleidė atidėjęs juostos apie ledo ritulį "Broad Street Bullies" darbus. Nors prie jos triūsė pastaruosius du metus, bet netikėtai atsirado kitas kur kas jį labiau sudominęs projektas.

Dabar paaiškėjo, kas tai per filmas. Zombie susivienys su romano "American Psycho" autoriumi Bret Easton Ellis ir darbuosis prie televizijos mini serialo apie Charleso Mansono pasekėjų grupuotės - "Šeimos" (The Family) žmogžudystes (be daugybės kitų žmonių, ji nužudė to meto garsią aktorę - besilaukiančią režisieriaus Romano Polanskio žmoną Sharon Tate).

Rob Zombie išties surado vieną geriausių kūrybinių partnerių, apie kokį tik galima svajoti. Bret Easton Ellis - ne tik garsaus romano "American Psycho", bet ir kitų moderniąja klasika vadinamų romanų kaip "Less Than Zero" ar "The Rules of Attraction" autorius. Neseniai rašytojas debiutavo ir kaip scenaristas - jis sukūrė scenarijų erotinei dramai-trileriui "The Canyons", kuriame suvaidino Lindsay Lohan.

Prie šio filmo apie Mansono "Šeimą" Zombie ir Ellis dirbs kartu su "Alcon Television" ir "Fox" kanalu. Nors projektas - vis dar ankstyvoje stadijoje, planuojama, kad bus kuriamas mini serialas.

"Mansono "Šeimos" istorija nepaprastai sudomino mane dar vaikystėje, todėl daug nesvarstęs sutikau dalyvauti šiame neįtikėtiname projekte. Pašnekėjęs su Bretu, iš karto supratau, kad mudu vienodai įsivaizduojame, kaip reikėtų perteikti filme šią beprotišką istoriją," sako Zombie.

Nors Charlesas Mansonas realiai pats nedalyvavo "Šeimos" žmogžudystėse, jis buvo nuteistas dėl jų organizavimų. Šiuo metu 79-ių Mansonas vis dar tebekali Korkorano vyrų kalėjime (JAV, Kalifornijos valstija).   

Facebook comments