Robbie Williams'as gastrolių „Take The Crown“ koncerto filmavimui pasirinko Taliną

Šiandien britų dainininkas Robbie Williamsas paskelbė, kad, praėjus dešimčiai metų po jo legendinių pasirodymų Nebvorto parke Anglijoje, šios vasaros turo „Take The Crown“ koncertas bus nufilmuotas vieninteliame mieste – rugpjūčio 20-ąją tai įvyks Estijos sostinėje Taline.

Naujasis Robbie koncertų turas „Take The Crown“ birželio 14 dieną prasidėjo Dubline. Tai pirmosios atlikėjo solinės gastrolės stadionuose nuo 2006 metų.

Koncertinis filmas „Robbie Williams – Live In Tallinn“ bus nufilmuotas Talino Dainų slėnyje – unikalioje istorinėje Estijos sostinės vietoje, greta vaizdingos jūros pakrantės. Robbie koncerto dieną Estija minės Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

„Niekada nesu buvęs Estijoje. Džiaugiuosi, kad galėsiu nufilmuoti puikų savo šou Nepriklausomybės atkūrimo dieną“, - sako Robbie Williamsas.

Robbie yra pirmoji tarptautinė muzikos žvaigždė, kurios koncertas bus nufilmuotas Estijos sostinėje Taline. Tai ypatinga proga visiems jo gerbėjams tapti muzikos istorijos dalimi. Tarp jų – ir iš Lietuvos gausiai atvyksiantiems žiūrovams. “Robbie Williams – Live in Tallinn” režisuos Russellas Thomasas ir Peeteris Rebane.

„Mes labai džiaugiamės, kad pasirodymas Taline bus vienintelis filmuojamas Robbie naujųjų gastrolių koncertas. Estijos Nepriklausomybės atkūrimo diena šiam vakarui suteiks labai ypatingą jausmą“, - sako Peeteris Rebane.

“Robbie Williams - Live in Tallinn” koncerto filmavimas rengiamas kartu su Estijos turizmo departamentu ir Talino miestu. Daugiau informacijos apie Estiją ir Taliną - svetainėje www.visitestonia.com.

Bilietai į vienintelį Robbie Williamso koncertą Baltijos šalyse platinami visose „Ticketpro“ kasose ir internetu – www.ticketpro.lt.   

Facebook comments