Robbie Williams'as ketina išbandyti save kine

Pranešama, jog Robbie‘as Williams‘as užsimanė tapti Holivudo žvaigžde ir pradėti karjerą kine. Pirmuoju žingsniu šio tikslo link taps epizodinis jo vaidmuo muzikiniame filme pavadinimu „D-Lovely“, o tuomet, anot „The Sun“, dainininkas keliaus į kasmetinį Kanų festivalį, kur turės galimybę susipažinti su tiek Holivudo filmų bosų, kiek tik įmanoma.

Bulvarinis laikraštis teigia, kad oficialiai Kanuose jis reklamuos „De-Lovely“ – filmą, kuriame pasakojama apie kontraversiško dainų autoriaus Cole‘o Porter‘io gyvenimą ir meilę. Tačiau tikroji priežastis yra ta, kad Robbie ketina pasikalbėti su vienais didžiausių vardų kino versle ir susitarti dėl vaidmenų jų filmuose.

Juostoje „De-Lovely“ Williams‘as vaidina 30-ųjų sentimentalių dainų atlikėją, vienoje iš Porter‘io klasikų „It´s De-Lovely“. Šį vaidmenį Robbie gavo po to, kai sukūrė kito Porter‘io hito, dainos „Well Did You Evah?“ koverį. Originaliai 1991-aisiais sukurto kūrinio perdarytą versiją buvo galima rasti Williams‘o albume „Swing When You´re Winning“.


   

Facebook comments