Rokenrolo šlovės muziejaus verdiktas: durys pravertos "Rush", "Deep Purple" ir toliau lieka už borto

Rokenrolo šlovės muziejus oficialiai paskelbė kitais metais įtraukiamus atlikėjus - tai "Rush", "Public Enemy", "Heart", Randy Newman'as, Donna Summer ir Albert'as King'as. Pastarieji du į garbingą kompaniją bus įtraukti po mirties.

"Tai didžiulė pagarba ir mes pasirodysime šypsodamiesi," teigė "Rush" dainininkas ir bosistas Geddy Lee. "Tai pradžiugino mano mamą, taigi to buvo verta laukti." Lee ypač džiaugiasi ir dėl atkaklios "Rush" gerbėjų armijos. "Jaučiu palengvėjimą dėl savo gerbėjų ir dalinamės šia pagarba su jais."

Džiaugsmo neslėpė ir kiti atlikėjai, kuriems nusišypsojo sėkmė ir jie kitų metų balandžio 18 d. papildys prestižiniu laikomą šlovės muziejų.

Kitokia nuotaika turėtų būti kitos garsios grupės - "Deep Purple - gerbėjų stovykloje. Šis kolektyvas ir toliau lieka už rokenrolo šlovės muziejaus ribų, nors ne vienas pop muzikos ar hip-hop'o atstovas jau jame puikuojasi.

Šie metai buvo pirmieji, kai renkant įtraukiamus atlikėjus procese dalyvavo ir muzikos mėgėjai. Tiesa, jų balsas buvo nepakankamas, kad įtakotų kitus 600 lemiančių balsuotojų.

2013 m. į šlovės muziejų pateks:

Rush

Heart

Randy Newman

Public Enemy

Donna Summer

Albert King

Kam daugiausiai palaikymo parodė "Music.lt" lankytojai? Tai - rezultatuose žemiau.

   

Facebook comments