Rokeriai „Alive way“ švenčia trejų metukų gimtadienį

Tikrų jausmų įkvėptą tikrą muziką grojanti roko grupė “Alive way” rugsėjo 1-ą dieną triukšmingai paminės savo trejų metų gimtadienį! Eurovizijos atrankos finalininkai, žinomi dėl savo singlų “Drowning” ir “Amazed by you”, surengs pasirodymą “Vilnius Music Week” festivalio scenoje.

„Alive way“ ketveriukė – Justas, Stepas, Dovydas ir Povilas startavo 2009 metais festivalyje Roko Naktys. Kaip teigia patys muzikantai, neliko beveik nei vieno naktinio klubo Lietuvoje, kuriame jie iki šiol nebūtų koncertavę, o jų atliekamos dainos sukasi ir populiariųjų, ir alternatyvių radijo stočių eteriuose. Vienu didžiausių savo pasiekimų grupės nariai laiko sėkmingą pasirodymą 2012 metų Eurovizijos atrankoje, kur rokeriai užemė antrą vietą pusfinalyje bei pateko į finalininkų dešimtuką.

Šiuo metu „Alive way“ intensyviai ruošiasi svarbiam žingsniui – pirmojo albumo įrašymui, bei rengia naują koncertinę programą. „Alive way“ nariai akcentuoja savo muzikos „tikrumą“ ir žada kad jų pirmasis albumas alsuos nuoširdumu ir bus paremtas tik tikrų žmonių tikrais jausmais. "Mes kaip ir visi žmonės mylime ir nekenčiame, turime įvairių išgyvenimų. Juos savo muzikoje ir bandome perteikti, todėl visi mūsų dainose galės atrasti sau kažką artimo ", - teigia grupės lyderis Justinas.

„Alive way“ pasirodymą rugsėjo 1-ą dieną, 19.00 nemokamai galėsite stebėti Nacionalinio dramos teatro nišoje. Įvairių grupių iš Lietuvos ir užsienio pasirodymai drebins Vilniaus gatves ir meno erdves nuo rugpjūčio 30 iki rugsėjo 2 dienos „Vilnius Music Week“ renginio metu. (daugiau apie renginį www.musicweek.lt.)

Rugsėjo 7-tą „Alive way“ pasirodys „Pogo“ bare Šiauliuose, o rugsėjo 14-tą rokerių ketveriukė gros Kaune, renginyje „Kauno naktys“.   

Facebook comments