Rokeriai „Elephants From Neptune“ – superlaimingi: šią savaitę koncertuos Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose

„Esame superlaimingi, kad grįžtam į Lietuvą!“, – teigia šiuo metu bene populiariausios estų roko grupės „Elephants From Neptune“ muzikantai, jau rytoj mūsų šalyje pradedantys trijų koncertų turą. Ketvirtadienį grupė pasirodys Vilniaus klube „Liverpool“, penktadienį – Šiaulių klube „Blic“, šeštadienį – Kauno klube „Xata“.

Šių koncertų metu „Elephants From Neptune“ pristatys savo naują albumą „Pressure & Pleasure“, kurį išleido spalio mėnesį.
Savitu roko, indie, bliuzo ir psichodeliniu skambesiu išsiskiriantys estai lyginami su „Queens of the Stone Age“, „Foo Fighters“, o kartais net ir su Prince'u.

Ankstesnį kartą ši ketveriukė Lietuvoje lankėsi vasarą, kai pasirodė festivalyje „Roko naktys“. „Buvo labai smagu“, – prisimena muzikantai. „Bet šįkart programa bus visai kita, atnaujinta ką tik pasirodžiusio albumo dainomis. Nors įrašyti albumą užtruko, tačiau jis pavyko visas nuo pradžios iki pabaigos. Labai juo didžiuojamės!“

Ketvirtadienį Vilniaus bare „Liverpool“ grupė ne tik koncertuos, tačiau kartu su muzikos apžvalgininku Karoliu Vyšniausku diskutuos apie savo darbus, albumą bei ateities planus. „Tikimės ne tik jus sutikti koncertuose, pašėlti kartu, bet ir kad prieisite pasikalbėti, pasidalinti įspūdžiais“, – kviečia muzikantai.

Jų albumo „Pressure & Pleasure“ įrašuose dalyvavo įvairios estų muzikos garsenybės – grupės „Ewert & The Two Dragons“ nariai Kristjanas Kallasas ir Ewertas Sundja, grupės „I Wear* Experiment“ nariai Johanna Eenma ir Mikkas Simsonas bei legendinis estų dainininkas Ivo Linna. Naujojo albumo daina „Unriddle Me“ jau pateko į didžiausio Estijos dainų konkurso dvidešimtuką.

Naujojo albumo pristatymo koncertus „Elephants From Neptune“ surengė Estijoje, Suomijoje ir Latvijoje. 2015 metais grupė numato daugiau koncertų Rytų ir Centrinėje Europoje. Prieš dvejus metus išleidę debiutinį albumą muzikantai jau spėjo koncertuoti su „Kaiser Chiefs“, „Red Hot Chili Peppers“, o praėjusiais metais laimėjo „Skype“ įsteigtą apdovanojimą „Go Change the World“.

„Elephants From Neptune“ koncertai Lietuvoje: gruodžio 11 diena – Vilnius, „Liverpool“, gruodžio 12 diena – Šiauliai, „Blic“, gruodžio 13 d. – Kaunas, „Xata“.


   

Facebook comments