Roko grupė „Gyvai“ meta iššūkį didžėjams (konkursas)

Roko grupė „Gyvai“, kovo pradžioje sėkmingai pristačiusi naujausią vaizdo klipą, šiuo metu rodomą MTV Baltic eteryje, skelbia konkursą didžėjams. „Gyvai“ siūlo remiksuoti du grupės kūrinius – vieną populiariausių dainų „Me Without You“ ir lyriškąjį „Gaze into my eyes“.

„Jau seniai galvojome skelbti konkursą, kur didžėjai išbandytų savo jėgas ir sukurtų remiksus klausytojų pamėgtoms dainoms. Čia fantazijai ribų nėra, ir medžiagos kūrybai turime. Bus įdomu išgirsti, kaip didžėjai remiksuos roko gabalą“, - sako „Gyvai“ vokalistė Milda Kriščiūnaitė. Geriausius remiksus grupė žada išleisti savo albume.

Visi norintys išbandyti jėgas konkurse (konkurso taisyklės – apačioje), turi daugiau nei tris savaites – iki balandžio 15 d. Kuris remiksas geriausias, spręs patys grupės nariai. Geriausi remiksai skambės „Gyvai“ koncerte balandžio 18 d. klube „House of Music“, Vilniuje, o geriausio remikso autorius po „Gyvai“ pasirodymo turės galimybę groti savo programą.

Konkurso taisyklės ir sąlygos

1. Konkursas vyksta nuo 2009 m. kovo 24 d. iki balandžio 15 d. (imtinai).
2. Laimėtojas bus paskelbtas ir geriausi kūriniai bus grojami 2009 m. balandžio 18 d. grupės „Gyvai“ koncerto metu klube „House of Music“.
3. Konkurse gali dalyvauti vienas ar grupė žmonių, dalyvių amžius neturi reikšmės. Dalyvauti gali ir mėgėjai, ir profesionalai.
4. Norintys dalyvauti konkurse grupės „Gyvai“ kūrinių „Me Without You“ ir „Gaze into my eyes“ muzikinius takelius remiksavimui ras šiuo adresu: www.gyvai.com/blog (Originalios dainos „Gaze into my eyes“ versijos galima klausyti: www.reverbnation.com/gyvai).
5. Sukurtus remiksus (mp3 formatu) prašome siųsti el. paštu grupegyvai@gmail.com ne vėliau kaip iki 2009 m. balandžio 15 d. (imtinai). Remikso autorius turi nurodyti savo vardą, pavardę ir kontaktus.
6. Geriausius remiksus ir konkurso nugalėtoją rinks grupės „Gyvai“ nariai. Iki 2009 m. balandžio 17 d. 12 val. „Gyvai“ susisieks su nugalėtoju ir praneš jam asmeniškai apie laimėjimą. Nugalėtojas įgyja galimybę groti savo programą po „Gyvai“ pasirodymo klube „House of Music“ balandžio 18 d.
7. Grupė „Gyvai“ pasilieka sau visas autoriaus ir leidybos teises. Su konkurso nugalėtoju dėl teisių bus tariamasi atskirai ir pasirašoma sutartis.
8. Konkursui pateikti remiksai tampa grupės „Gyvai“ nuosavybe.


   

Facebook comments