Roko grupės "Alive Way" vaikinai įsimylėjo (+ nauja daina)

Rugsėjo mėnesį vaikinų grupė grįžusi iš koncertinio turą po Londoną pristato naują dainą - "Beautiful Girl".

Ši daina skiriama visoms merginoms, kurios jaučiasi gerai ir nekompleksuoja dėl savo išorinio grožio, verčiau dėkite pastangas į vidinį grožį, vaikinams tai labiau patinka, žinoma, puoselėkite ir mylėkite save visapusiškai.

Grupės vaikinai apie merginas:

Justinas (grupės vokalistas ir dainų autorius):

- Elementarus padorumas, laisvumas, pagarba yra labai vertinami dalykai, taip pat ir apsiskaitymas nepamaišo. Tad mergina turi būti visapusiška. Ir nereikia savęs vertinti pagal kažkokį sukurtą arba susikurtą modelį. Antro tokio niekam nereikia.

Andrius (būgnininkas):

- Pamatęs merginą pirmiausia atkreipiu dėmesį į jos laikyseną, elgseną. Žodžiu į viską, iš ko galima susidaryt nuomonę apie žmogų su juo nepabendravus. Kad ir kokia mergina tvirta, ji turi būti moteris, o tai reiškia, kad ji turi būti švelni, palaikanti. Tarsi uostas, į kurį gera grįžti. Labai didelį dėmesį skiriu jumoro jausmui.

Martynas (klepistas):

- Negaliu pasakyti, kokios merginos patinka, šviesios ar tamsios, brunetės ar blondinės, turiu ją pamatyti, pabendrauti, nėra šablono ar būtent konkretaus vaizdinio. Mergina turi būti židinys, o vaikinas rūpintis malkomis, kad jis degtų. Pirmiausia merginoje pastebiu žvilgsnį ir šypseną, judesius, laikyseną.

Julius (boso gitara):

- Ištiesų tai neturiu konkretaus merginos idealo. Žinoma, patinka linksmos, bendraujančios, turinčios humoro jausmą merginos, tas labiausiai ir žavi mane, o pamatęs merginą pirmiausiai turbūt atkreipiu dėmesį į jos akis. Paklausite dėl ko akys? Na, turbūt todėl, kad akyse mano manymu slypi daug to žavaus ir mielo paslaptingumo, kuris ir sudomina tą pirminį susidomėjimą žmogumi.

Povilas (gitara):

- Yra sunku apibrėžti patinkančių merginų tipą, nes visos merginos savyje turi kažką unikalaus. Labiausiai mane žavi merginos kurios yra drąsios, protingos, pasitikinčios savimi ir originalios. Niekada neatkreipsiu dėmesio į žmogų kuris nori būti kaip visi ir nėra asmenybė.   

Facebook comments