"The Rolling Stones" nariai stengiasi įtikinti Mick'ą Jagger'į grįžti į sceną

„The Rolling Stones“ nariai toliau bando įtikinti grupės vokalistą ir vedlį serą Mick‘ą Jagger‘į, kad šis sutiktų vėl žengti į sceną, teigia kitas grupės atstovas Keith‘as Richards‘as.

Legendiniai rokeriai leidžia Jagger‘iui pasirinkti, kurias dainas jie gros koncertuose ir net pritaikys savo instrumentus taip, kad scenos žvaigždei būtų lengviau dainuoti.

Tiesa, Richards‘as tikina, kad tarp grupės narių nėra jokio susipriešinimo ir jie visi nori padaryti viską, kad Jagger‘iui būtų sudarytos kuo geresnės sąlygos. Jų manymu, vokalisto vaidmuo pasirodymams yra esminis.

Jis sako: „Būtent jis yra tas, kuris turi pakilti į sceną ir dainuoti. Grupės požiūriu, būtent jis yra tas žmogus, kuris pasirenka, ką reikėtų dainuoti. Jis gali pasakyti – „Tas kūrinys man šįvakar per "aukštas", negaliu jo atlikti“.“

„O aš galiu kai ką pakeisti tai šen, tai ten, kad viskas vyktų lengviau. Kitaip tariant, tiesiog stengiuosi, kad Mick‘ui būtų lengviau. Grupės darbas yra užtikrinti, kad vokalistas galėtų pasitikėti savimi. Būtent tokia yra grupės esmė. Vienas už visus ir visi už vieną.“


   

Facebook comments