Romuvos pasaže skambės akustiška Dariaus Žvirblio kūryba

Ketvirtadienio vakarais susiburti prie kino teatro "Romuva" ir toliau kviečia nemokamų renginių ciklas "Romuvos pasažas". Birželio 6 dieną 20:30 val. Į Laisvės alėją kvies Darius Žvirblis ir Michailas Denisenko bei jauna atlikėja Renata Novo.

Darius Žvirblis gerai pažįstamas kaip grupės „Atika" siela. Nors muzikanto kūrybinė biografija neprimena roko bei pop scenos mitologijoje įprastų klišių, ji apsiėjo be dramatiškų posūkių ir šuolių, tačiau muzika yra grupės lyderio gyvenimo būtinybė, o sukurtos dainos tapo būtinos daugeliui lietuviškos muzikos mėgėjų.

Birželio 6-osios vakarą vyksiantis akustinis Dariaus ir jam akomponuosiančio Michailo koncertas - puiki proga „Atikos" kūrybą išgirsti tokią, kokia ji ir buvo sukurta - akustinė gitara, perkusija, balsas ir nepakartojamas tekstas, lydimas nuoširdaus bendravimo.

Vakarą papildys jauna ir perspektyvi atlikėja Renata Novo, kuri su gitaristu Mariumi Sabučiu atliks savo autorinę programą. "Mano dainos - akustinės versijos būsimų roko dainų. Dainų žodžiai apie daugybę dalykų: nuo badaujančių Afrikos vaikų iki pasiklydusių informatikų interneto platybėse, nuo išsiskiriančių žmonių kelių iki meilės Lietuvai. Kuriu, visų pirma, dėl savęs: jei nekurčiau - sužlugdyčiau savyje tūnantį žmogų. Tikiu, jog viskas atsitinka neatsitiktinai, tad jei jau pamilau muziką - turiu ir toliau mylėti iki tos dienos, kol nustosiu."- sako Renata.

Birželio ketvirtadieniais po atviru dangumi hipiško roko dvasią pajusti kvies multiinstrumentinė grupė „Baltasis kiras", koncertą papildys svečiai iš Lenkijos „The Orange Tree".

Nemokami koncertai prie kino teatro „Romuva" numatomi birželio 6, 13 ir 20 d. Renginių pradžia 20:30 val. Esant blogam orui, renginiai persikels į kino salę.


   

Facebook comments