Rusiškos muzikos naujienos

"Čaj v dvojom" nuotykiai Tiumenėje

Tiumenėje abu grupės "Čaj v dvojom" nariai buvo apgyvendinti viename kambaryje. Po koncerto Tiumenėje grupės "Čaj v dvojom" narys Stasas Kostiušinas iškarto nuėjo miegoti, o Denisas Kliaveris nusprendė kiek atsipūsti vietiniame naktiniame klube. Į viešbutį jis grįžo tik paryčiais. Paprašęs pas administratorių raktų dublikato, užlipo į trečią aukštą.

"Nusprendžiau papokštauti su Stasu, - pasakoja Denisas, - Tyliai atrakinau duris, stengdamasis netriukšmauti perėjau koridorių, o tada klaikiai surikau "Rota, keliamės!" ir uždegiau šviesą." Tik tada dainininkas ir pamatė, kad lovoje ne Stasas, o visiškai nepažįstamas žmogus. Nepažįstamasis, žinoma, žiauriai persigando. Tai buvo galima pamatyti iš jo suapvalėjusių iš siaubo akių.

Dainininkas sako iš netikėtumo net praradęs kalbos dovaną ir sugebėjęs ištarti tik "Oj, atsiprašau." Denisas bėgte nubėgo pas viešbučio administratorių, kur ir išsiaiškino, kad jis pats paprasčiausiai sumaišė kambarius. Viešbučio darbuotojai negalėjo patikėti, kad raktas sutampa. Muzikantai kitą dieną dar sykį atsiprašė savo kaimyno ir pakvietė jį kartu išgerti alaus.

Olegas Gazmanovas gali netekti namo

Žinomas dainininkas Olegas Gazmanovas gali netekti savo namo Serebrianij Bor. Toks pat likimas gali ištikit satyriką Michailą Žvaneckį ir visus tuos, kas pasistatė namus šioje gamtosaugininkų saugomoje teritorijoje.

Miesto valdžia padarė objektų reviziją ir išsiaiškino, kad dauguma jų ten stovi neteisėtai. Kadangi ši vieta yra gamtos paminklas, ten nieko šalutinio būti negali - tik organizacijos, kurios aptarnauja "Serebrianij Bor" t. y. - sporto ir sveikatos kompleksas ir poilsio zona. Taigi, vietoj O.Gazmanovo ir kitų namų ten išdygs naujas kultūros - sveikatos kompleksas. Tiesa, šis projektas kol kas dar nepatvirtintas.

F.Kirkorovas nakvojo S.Rotaru namuose

Per savo 57-ąjį gimtadienį Sofija Rotaru pernelyg nesipuošė – mėlyni marškinėliai, džinsinis sijonas. Draugų šeimas, atėjusias pasveikinti, pati sodino už stalo. Puotoje buvo galima paragauti blynelių su raudonaisiais ikrais, kepenų pašteto, baklažanų su česnakais. Pasirodo, S.Rotaru pati visą naktį ruošė vaišes kartu su sūnaus žmona.

Dainininkės sūnus Ruslanas nespėjo atsakinėti į telefono skambučius, kambariai nuo pat ryto buvo apkrauti gėlių puokštėmis nuo oficialių asmenų ir dainininkės gerbėjų. Puotos įkarštyje suskambėjo Jaltos mero telefonas. Mero pagalbos prireikė Filipui Kirkorovui. Pasirodo, Jaltos prabangiame viešbutyje neliko liukso kambario, kuriame paprastai apsistodavo Kirkorovas. "Tegu važiuoja pas mane, aš jam garaže sudedamą lovelę paklosiu", - susijuokė apie nelaimę išgirdusi puotos šeimininkė ir perėmė telefono ragelį, - "Bedrosovičiau, atvažiuok, aš tai visą antrą aukštą išskirsiu."

Kirkorovas į balių atskubėjo su prabangia dovana - jis Sofijai Rotaru padovanojo eksliuzyvinį moterišką Kavalio rankinuką, neturintį analogų visame pasaulyje.

Ala Pugačiova išgelbėjo kolegę

Mažai kas žino, kad Rusijos estrados primadona išgelbėjo amerikiečių dainininkę Vitnę Huston. Pastaroji jau seniai skundėsi skaudančia gerkle, o vizito į Rusiją metu susirgimas dar paaštrėjo - koncertai galėjo ir neįvykti.

Pugačiova susitiko su dainininke, užjautė ją ir pasiskundė dėl panašių problemų. Užsienio dainininkė iš karto ėmė klausinėti apie skaudančios gerklės gydymo metodus. Paprašyta parekomenduoti gerą gydytoją, Pugačiova tik nusijuokė. Primadona papasakojo, kad jai padeda ne tradicinė medicina, o žolelių rinkinys, kurį jai parekomendavo jos pažįstama žiniuonė.
Kaip tik tuomet užėjo Maksimas Galkinas, kurį Ala iš karto nusiuntė pas žiniuonę. Gautų žolių nuoviru Vitnė Huston gerklę skalavo per visą koncertą.

"Jeigu nei rusų žiniuonė, aš nebūčiau įšdainavusi nė vienos natos", - vėliau prisipažino Vitnė Huston. O M.Galkinas patvirtino "The Sun" žurnalistams, kad Pugačiova iš tikrųjų padovanojo žolelių rinkinį iš Pamaskvės. Tačiau žolelių paslaptį ir žiniuonės vardą A.Pugačiova iki šiol laiko paslaptyje.


   

Facebook comments