"RyRalio" kels šampaną už "jėgiškus" singlo pardavimus ir būsimą festivalį

„Tiek daug progų gerti šampaną, kad tas gandas, kad tapau alkoholiku, gali tapti visai realiu“, - save kandžioje Lauris Lee. Nors šią vasarą žadėjo į „Gravity“ nebegrįžti, ,„RyRalio“ duetas šį penktadienį pažadą sulaužo ir dar kartą kviečia į savo vakarėlį. Šį kartą juos aplankys paslaptingas jaunasis talentas iš Vilniaus Donas Mono, kuris apie save sako tik tai, kad nemėgsta operos, myli kiną, gerą vyną, o, svarbiausia, dievina visų diskžokėjų tėvą – Derrick Carter.

Tai bus paskutinis „RyRalio“ vakarėlis į kurį, pateikus klubo nario kortelę, skrajutę ar Godos laišką, galėsite pakliūti tik už 10 litų, taip pat paskutinis pasiruošimas ne tik kitą savaitę vykstančiam jų vasaros festivaliui, bet ir įspūdingiems šių diskžokėjų renginiams klube „Gravity“. Jau rugsėjo 14 d. naujausią jų vakarėlių seriją aplankys Lietuvoje visad laukiamas svečias iš Kalifornijos (JAV). Kas jis, kol kas laikoma paslaptyje.

„Šį kartą renginys vėl euforinis, nes yra dvi progos švęsti. Pirmoji, ir bene, pati smagiausia, žiauriai geri naujausio mūsų singlo „Sultry Blue“ pardavimai, tope leidę kelias savaites būti šalia tokio vardo kaip „Groove Armada“. Antra – kitą penktadienį įvyksiantis mūsų svarbiausias metų renginys “RyRalio Summer End Festival 2007. Taigi, kaip jau tapo įprasta vakarėlio metu šampanas ir sodri house muzika liesis per kraštus”, - taip į savo renginį kviečia „RyRalio“ svajonių jaunikiai.

Karaliaus pasiteiravus apie „Sultry Blue“ pasiekimus, jis neslėpė džiaugsmo: „Neslėpsiu tokie laimėjimai visada džiugina, ypač tokie, kurie pralenkia net mūsų pačių svajones ir optimistiškiausius lūkesčius. Nors, tiesa, dar nepatekome į nacionalinį D. Britanijos topą, bet mūsų singlų aukštos vietos didžiausiose pasaulio elektroninės muzikos parduotuvėse, tokiose kaip Juno.co.uk ar Beatport.com, tikrai maloniai kutena gomurį.

„Maža to, singlų pardavimai yra daug didesni nei tikėjosi pačios parduotuvės ir mūsų distribiutoriai, todėl „Sultry Blue“ bei „Nothing Special“ tiražus jau ne vieną kartą reikėjo didinti“, - pagyras tęsia Lauris Lee.


   

Facebook comments