Sasha Song pradeda naują gyvenimo etapą (+ naujos dainos audio)

Jaunas, perspektyvus ir nuolat tobulėjantis atlikėjas Sasha Song, tvirtina, kad su 2013-taisiais metais prasidėjo ir naujas jo gyvenimo etapas. Po sėkme apvainikuoto dainininko kūrinio „Ir tai irgi praeis“, kuris tapo ir TV3 televizijos organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ himnu, Sasha Song vėl džiugina savo klausytojus.

„Naujasis mano kūrinys – man labai svarbus ne tik kaip kūrėjui ar atlikėjui, bet ir kaip asmenybei“, – pokalbį pradeda dainininkas. Nuo pat pirmųjų akordų ši daina, iš tikrųjų, verčia suklusti. Ar tai – Sasha Song? Dainininkas šypteli ir paaiškina: „Šiame kūrinyje pasirinkau visiškai skirtingą muzikos stilistiką ir atlikimą nei ankstesnėje savo kūryboje ir džiaugiuosi, kad man pavyko. Manau, kad kiekvienas atlikėjas turėtų nenustoti tobulėti, augti, mokytis ir ieškoti naujų vėjų savo kūryboje. Blogiausia, kai sustojame vietoje ir apsiribojame tik tuo ką žinome ir ką mokame. Aš visada norėjau padaryti daugiau nei galiu ar iš manęs tikimąsi, todėl pradedu ieškoti naujų skambesių, plečiu pasaulėžiūrą, tobulinu savo vokalą ir ,žinoma, asmenybę. Esu dėkingas prodiuseriui Art G, kuris padarė puikią kūrinio aranžuotę“. Pasirinkęs naujajam kūriniui roko stiliaus prieskonius, dainininkas užsimena, kad dainą pradėjo rašyti dar praėjusių metų vasarą, tačiau tik dabar pristato visiem melomanam.

Pasikapsčius šiek tiek giliau dainos gimimo istorijoje, Sasha Song prisipažįsta: „ Taip, ši daina apie mano išgyvenimus ir nesiruošiu to neigti. Per pastaruosius metus gyvenimas suteikė nemažai išbandymų. Daug ką reikėjo suvokt, įvertint, kažko atsisakyti ir visada stengtis rast išeitį iš kebliausių situacijų. Manau, man pavyko atrast save iš naujo, todėl ne veltui savo kūrinį pavadinau „Naujas Gyvenimas“ .“   

Facebook comments