Saulės vaikai kviečia į raudonąją planetą

Saulės vaikai – vaikų šou muzikinė grupė, susikūrusi nuo 2000 m. balandžio 28 dienos. Grupės vadovė yra Jūratė Miliauskaitė, nuo pat pirmų dienų „Saulės vaikų“ kolektyvo narius lavina, kuria jiems nemažą dalį atliekamų dainų.

Šiuo metu kolektyvą lanko 7-14 metų vaikai. Per šešerius metus, vaikų grupė gavo nemažai įvertinimų, apdovanojimų. Paskutinis iš jų – kovo mėn. 24-26d. Sankt Peterburge 7-ame tarptautiniame vaikų estradinės dainos konkurse „Malenkije zviozdočki“ solistės Linos Jurevičiūtės pelnytas Grand Prix apdovanojimas.

„Saulės vaikai“ yra išleidę jau penkis audio albumus. Naujausias albumas „Raudonoji planeta“ buvo įrašinėjamas apie vienerius metus. Daineles vaikams rašyti padėjo D.Pletniovas, B.Masiliauskienė, M.Budraitis. Pagrindinė dainų kūrėja J. Miliauskaitė pasakoja: „Dainos gimsta įvairiai – neretai idėjas padiktuoja patys vaikai, jų išdykavimai, norai ir svajonės.“ Pasirodžius albumui vaikai džiaugėsi surengta fotosesija, albumo viršelis juos taip pat pralinksmino. Jų tėveliams bene maloniausia staigmena turėjo būti „Zuzi Records“ išleidžiamas pirmasis „Saulės vaikų“ VAIKŲ DVD rinktinis videoklipų ir ryškiausių pasirodymų festivaliuose albumas.

Kiekvienas muzikinės vaikų šou grupės pasirodymas – tarsi mažas spektakliukas – su dainai skirta režisūra, sceniniu judesiu ir koncertiniais rūbais. Ryškiausios kolektyvo solistės – Lina Jurevčciūtė ir Eglė Petrikaitė. Po solinę dainelę turi nemaža dalis ir kitų grupės narių. Dauguma vaikų ne tik dainuoja, bet ir lanko muzikos mokyklą, groja įvairiais instrumentais – fleita, gitara, fortepijonu, smuiku, violončele. Didelis dėmesys skiriamas ir vaikų vokalo, sceninio judesio lavinimui (choreografė Rasa Juzulėnienė). Jau šeštus metus – sceninius kostiumus vaikams kuria dizainerė Diana Rūta Stankevičienė. Artimiausia grupės koncertinė kelionė yra planuojama gegužės mėnesį, į Zalcburgo miestą Austrijoje. Kolektyvas vyks Lietuvos-Austrijos draugijos kvietimu. Į kelionę pakviestas visas kolektyvas. Ten yra numatyti trys soliniai „Saulės vaikų“ koncertai, taip pat juose dainuos grupės vadovė Jūratė Miliauskaitė.

Visa papildoma info apie vaikų šou grupę „Saulės vaikai“ yra svetainėje www.juratemusic.lt. Ten yra ir visi laimėjimai (jų yra įspūdingai daug).


   

Facebook comments