Savaitgalį - novatoriško Andy Lau albumo pristatymas

Rugpjūčio 14 d. išskirtinė šventė šokių muzikos gerbėjams. Savo albumą "Forms, Types & Models", Klaipėdos „Kiwi“ klube, pristatys žinomas Lietuvoje šokių muzikos novatorius Andy Lau. Pusantros valandos sinchronizuoto garso ir vaizdo efektų šou, pasitelkiant moderniąsias garso ir vaizdo sinchronizavimo bei perdavimo technologijas bei nauja muzika, prie kurios skambesio prisidėjo ir gerai žinomi šokių muzikos profesionalai iš Lietuvos bei užsienio šalių.

Andrius Laucevičius, daugeliu šokių muzikos gerbėjų žinomas, kaip Andy Lau, yra svarbi figūra Lietuvos house muzikos scenoje. Kaip prodiuseris ar garso inžinierius, jis atlieka svarų vaidmenį keliuose gerai žinomuose muzikiniuose projektuose: „Resound”, „Silver Moon”, „Sel”, taip pat „Future Sound Scientists” elektroninio garso studijoje , kurioje buvo įrašytas ne vienas populiarus lietuviškos šokių muzikos įrašas. Paties Andy Lau kompozicijos skamba progresyviai. Emocingumo garso spektrui suteikia atmosferiniai ir džiazo ornamentai. Grodamas vienas ir su minėtais kolektyvais, Andy Lau turėjo garbės pasirodyti vienoje scenoje su tokiomis elektroninės šokių muzikos legendomis, kaip Eddie Amador, Phil Hartnoll („Orbital”), „Underworld” ir James Lavelle („Unkle”).

Šeštadienį klube „Kiwi" įvyks Andy Lau novatoriško albumo „Forms, Types & Models" pristatymas. Audiovizualiniame promo DVD albume yra dešimt kūrinių, kurie buvo įrašyti kartu su Lietuvoje gerai žinomais šokių muzikos atlikėjais. Albume jaučiami Virus J, „Soulhoppers“ balso Jazzyvile, skandinaviško elektro-vocal savininko Golden Parazyth, Pablo Bachanoff iš „Jazzus Juice“, Adam Vicious, „begin_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting“ kūrybiniai prisilietimai. Taip pat albume galima rasti kūrinį, įrašytą kartu su nuostabiąja Berlyno techno muzikos atstove - Fidelity Kastrow. Visas albumo įrašas buvo nufilmuotas Kauno klubo „UPS" patalpose.

Tai pirmasis tokio pobūdžio autorinis audiovizualinis elektroninės muzikos DVD albumas, sukurtas Lietuvoje. Vizualizacijų ir visos albumo video medžiagos sprendimų autoriais tapo Kineskopic ir KeyGap iš „H-T VJ’s“ komapnijos.

Andy Lau albumo pristatymas „Kiwi“ klube ne vienintelis šokių muzikos pasauliui svarbus renginys rugpjūčio mėnesį. Paskutinį vasaros savaitgalį Kiwi klube pasirodymą surengs svečias iš Vokietijos King Roc. Paslaptingas Two Armadillos kompanijos narys, aktyviai keliaujantis po Australijos, Brazilijos ir Kinijos šokių aikšteles, Europoje pasirodo vos kelis kartus per metus. Deep house ir techno muzikos atstovas specialų pasirodymą Lietuvos publikai surengs rugpjūčio 28 d. šventėjė „Kiwi vasaros uždarymas“, kurioje King Roc aistringą šou surengs Eduardo Gimenez ir „Latino Power“ projektas.


   

Facebook comments