Sean Paul išleidžia naują singlą, galintį tapti pasauliniu hitu

Viena didžiausių pastarojo laikotarpio muzikos žvaigždžių, Sean'as Paul'as rugpjūčio 25-ąją išleido naują singlą iš platininio debiutinio savo albumą "Dutty Rock". Jau dabar briliantiniu vadinamo singlo "Like Glue" vaizdo klipas buvo nufilmuotas Niu Jorke, o jį režisavo Benny Boom'as. Sean Paul šiuo metu drebina koncertų sales kartu su 50 Cent, Jay-Z ir kitomis žvaigždėmis "The Roc The Mic" ture.

Pirmaisiais savo hitais "Gimme The Light" ir "Get Busy" savo muziką pasėjęs tarsi infekciją Sean'as Paul'as jau tapo jaunąja regio žvaigžde ir pateko į gimtosios Jamaikos muzikos panteoną. Sean Paul pastaruoju metu yra pagrindinė šviesa, rodanti kelią ir turinti didžiulę įtaką hip-hop'o muzikai, vis labiau besiorientuojančiai į šokių aikšteles. Sean'as keldamas savo reputaciją tiesiog sužavėjo Majamį, Niu Jorką bei Londoną. Jo sugebėjimas sukurti unikalias dainas, kuriose persipina karšti šokių aikštelės rimtai ir kvietimai bei atsakymai pašėlusiu hip-hop'o stiliumi, sužavėjo tokius atlikėjus ir grupes, kaip Busta Rhymes, Jay-Z, "The Neptunes", Tony Touch bei Rahzel, kurie sutiko kurti su naująja žvaigžde.

Dainininkas taip pat įrašė bendrą dainą su atlikėja Blu Cantrell - fantastišką singlą "Breathe", keliom savaitėm užkariavusį Didžiosios Britanijos topus. Taigi, naujasis Sean'o Paul'o darbas "Like Glue" žada tapti dideliu pasauliniu hitu.


   

Facebook comments